Středa 5. srpna 2020, svátek má Kristián
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Konec Gottové za barem: Výpověď nedala, říká její bývalý bytný. Byly na ni stížnosti

  Dominika Gottová (47) tvrdí, že dala výpověď, protože po koronavirové krizi je práce v gastronomii velmi nejistá. Jako jeden z důvodů svého konce za barem uvedla, že po pandemii koronaviru její podnik zaznamenal velký odliv turistů z ciziny, což je pro restauraci samozřejmě velký problém. Dcera nejslavnějšího českého zpěváka tedy vzala práci na plný úvazek v lahůdkách. Podle snoubence zpěvačky Šárky Rezkové (51) Miroslava Kolodzieje (52), který s Dominikou více než čtvrt roku bydlel, bylo ale vše úplně jinak! „Samozřejmě že z vlastní vůle neskončila. Spolupracovníci si na ni stěžovali dlouhodobě,“ svěřil se nám Kolodziej.

  „Už to takhle nešlo dál kombinovat, byla jsem hodně unavená. Proto jsem se rozhodla svůj pracovní život změnit. Dopředu jasně vím, kdy pracuji a kdy mám volno,“ řekla deníku Aha! Dominika, která se za barem naposledy objevila v neděli 5. července.

  V restauraci Dominika dělala od svého loňského návratu do České republiky. Těsně před koronavirovou krizí si Gottová našla brigádu v lahůdkách ve stejném obchodním centru. Teď se Dominika podle svých slov rozhodla seknout s prací barmanky a stát se prodavačkou lahůdek na plný úvazek.

  Miroslav Kolodziej, který s Gottovou bydlel více než čtvrt roku, ale Expresu sdělil, že Dominika v baru rozhodně neskončila z vlastního přesvědčení. Zaměstnavatel s ní byl prý dlouhodobě nespokojený a Kolodziej už v květnu avizoval, že Gottová v podniku brzy skončí.

  „O jejím konci jsem věděl týden dopředu. Samozřejmě z vlastní vůle to nebylo, pan majitel byl ale natolik velkorysý, že přistoupil na dohodu,“ svěřil se nám Kolodziej, který i když se s Dominikou už nebaví, má s ní spoustu společných přátel.

  „Bylo to jen otázkou času. Spolupracovníci si stěžovali, že nestíhá a bohužel ne vždy byla v kondici,“ říká Kolodziej, který tak nejspíše naráží na to, že Gottová údajně chodila do práce pod vlivem alkoholu.

  Podle Rezkové chodila Dominika z práce opilá

  Něco podobného nám před časem řekla i Kolodziejova snoubenka a zpěvačka Šárka Rezková, která Dominice loni nabídla pomocnou ruku a ubytovala ji ve svém domě.

  „Popíjela doma, a i když se vracela z práce, byla napitá. Jsem přesvědčená o tom, že v práci určitě pila,“ řekla Expresu Rezková.

  Gottová se ještě nedávno o práci strachovala

  Verze, že Dominika Gottová za barem skončila z vlastního přesvědčení, nepůsobí příliš důvěryhodně i z toho důvodu, že Dominika nedávno Expresu líčila, jak moc se bojí o to, že ztratí práci.

  „Držím se, dokud to půjde, protože jsem ráda, že mám zajetý systém na obou místech. Nechci to vzdát předčasně,“ odpověděla Gottová na dotaz, zda nepřemýšlela, že by si našla jistější místo, ne tak závislé na návštěvnosti, kde by se nemusela obávat výpovědi.

  „Kdybych přišla o práci, která mě baví, nebudu se stydět jít si sednout za pokladnu do supermarketu. Práce je práce a člověk se musí nějak živit,“ dodala Dominika.

  Rozhovor s Dominikou Gottovou, který vznikl ještě před jejím koncem v práci, si můžete pustit ve videu.

  Fotogalerie

  Tajemství zlatých adres. Pražská vila za půl miliardy je na prodej

  Premium Mohutná, ale v rámci okolní zástavby celkem nenápadná cihlová stavba v srdci diplomatické čtvrti pražské Bubenče je...

  Kůže je zrcadlem vnitřních chorob, říká lékař. Jaké nemoci může ukázat?

  Premium Vyrážka s pupínky, puchýřky i problémová pigmentová znaménka dokážou pěkně znepříjemnit život, ale mohou být také...

  Jak se dělá byznys za miliardy. Agent Paska o přestupu Součka i dalších

  Premium Jak se zrodil rekordní přestup záložníka Součka do Anglie? Kam asi tak půjde střelec Schick? Co očekává od zázračného...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 5. srpna 2020, svátek má Kristián
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz