Úterý 26. ledna 2021, svátek má Zora
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Dominika a Timo v Helsinkách padli na úplné dno: Hostel bez záchodu a zoufalé volání o pomoc

  Další zbytečné naděje a další pád na dno! Dominika Gottová (47) po návratu do Finska tvrdě narazila. Dcera nejslavnějšího českého zpěváka byla skálopevně přesvědčená, že s nezodpovědným manželem Timem Tolkkim (54) začne nový život, který bude o poznání lepší a hlavně klidnější než předchozí roky. Jenže opak je pravdou. Podle exkluzivního zdroje Expres.cz je slavný pár na mizině a přežívá v hostelu bez sociálního zařízení. Navíc to vypadá, že Dominika s Timem se nedočkají ani vysněného „bytu pro chudé“.

  Nedávno jsme vás informovali o tom, že Dominika Gottová se vrací do Finska, aby urovnala vztah s manželem Timem Tolkkim, se kterým se ještě nedávno chtěla rozvést.

  „Roční odluka ukázala, že Tima stále miluji, ačkoliv se loni staly velké chyby v našem vztahu. Chci tomu dát znovu šanci, ale nedokážu teď říci, jak to bude dál,“ sdělila nám Dominika těsně před odletem.

  Nejstarší dcera Karla Gotta byla plná optimismu, stačilo ale pár dní v Helsinkách a Dominika pochopila, že život vedle vyhaslé metalové legendy nikdy nebude jednoduchý. 

  Timo ji sice ujistil, že šel konečně do sebe a začal splácet nemalé dluhy. Jak je ale u Tolkkiho zvykem, tak všechno byly jen pohádky vycucané z prstu.

  „Před pár dny Dominika volala kamarádům do Prahy a řekla, že je na tom špatně, a to jak psychicky, tak finančně. Nemá ani korunu. S Timem bydlí v hostelu, nemají na pokoji ani záchod, ani koupelnu. Na pokoji je jen postel, skříň a malé umyvadlo. Když potřebují na toaletu, musí na chodbu, kde je sociální zařízení pro ostatní hosty,“ řekl Expresu člověk, který má k Dominice velmi blízko.

  Hádka kvůli dluhům a byt pro chudé v ohrožení

  Dominika i Timo podle našeho dobře informovaného zdroje spoléhali na to, že ve Finsku dostanou sociální bydlení, na něž mají nárok ti, co nemají šanci sehnat normální byt. Teď to ale vypadá, že se ostře sledovaný manželský pár výhodného kvartýru možná ani nedočká.

  „Aby ten byt dostali, musí nejprve podat žádost a pak zažádat ještě o příspěvky a čekat na schválení, které většinou trvá hodně dlouho,“ poznamenává zdroj Expresu, podle něhož se Dominika s Timem kvůli nelehké životní situaci před pár dny ostře pohádala.

  Dominiku prý velmi rozčílilo, že jí Tolkki opět lhal. 

  „Byla úplně vytočená. Přijela a zjistila, že Timo ve všem kecal. Ona tam má dluhy za telefon, on zase jiné obrovské dluhy, o kterých Dominice řekl, že je splatil, ale není to pravda,“ říká člověk, který si nepřál být jmenován.

  Společně strávili noc v hotelu na Žižkově.

  Timo Tolkki a Dominika Gottová přežívají v hostelu.

  Přišla o další práci i o peníze! Co bude dál?

  Špatná finanční situace, nesplněné sliby od manžela a noci plné děsu v hostelu navíc nejsou to jediné, co Dominiku tak trápí. 

  „Stánek s lahůdkami, ve kterém pracovala, zkrachoval, takže přišla už o druhou práci během pár měsíců. A když se sociálka z médií dozvěděla, že Dominika odletěla do Finska, zastavili jí nemocenskou, na které oficiálně byla,“ dodává náš zdroj.

  Dominice se podle informací Expresu naštěstí povedlo vyloudit od svých přátel z Česka pár tisíc korun, aby ona a Timo měli alespoň několik dní z čeho žít. Nikdo teď ale neví, co bude dál. 

  Zatímco Tolkki by se nebránil společnému životu v Praze, Dominika se do České republiky vracet nechce. A kdyby si to nakonec rozmyslela, musela by hledat nové bydlení, protože s majitelem bytu, kde poslední měsíce žila, se jasně dohodla na tom, že Timo Tolkki a zapálená cigareta mají vstup zakázán!

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Poslali jste životopis a marně čekáte na reakci. Proč jiným odpovědí, ale vám ne

  Premium Jak žádají o práci bílé límečky a jak ty modré? Na koho nasazují personalisté robota? A proč se zájemcům o práci z...

  Malý stěhovák pro rodinu. Měřili jsme, který kombík je ten nejlepší

  Premium Ve velkém testu jsme srovnali tři kompaktní kombíky, které mohou být alternativou populární octavie. Navíc nejsou tak...

  Jak bude za času Vodnáře? Býci se dočkají lásky, dařit se bude Pannám

  Premium Vládu na nebi si jednotlivá znamení zvěrokruhu předávají podle toho, jak do nich vstupuje Slunce, což bývá vždy kolem...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 26. ledna 2021, svátek má Zora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz