jít naiDNES.cz

Přibrala jsem 30 kilo a pila potají, aby táta nic nevěděl, přiznala Gottova dcera

Dominika Gottová přiznala, že před otcem se snažila držet a pila potají. | foto: Koláž Expresu

Ztrhané rysy, pomalá chůze, nepřítomný výraz i kila navíc dávaly tušit, že s Dominikou Gottovou (46) není něco v pořádku. Po návštěvě Česka, kdy nevypadala zrovna ve formě, se nejstarší dcera Karla Gotta (80) rozhodla jít s pravdou ven. Přiznala závislost na alkoholu a lécích, kterou se však před Mistrem snažila tajit a pila potají.

Dominika Gottová byla se svým finským manželem Timem Tolkkim (53) v Česku na konci července, kdy přiletěli slavíkovi dodatečně popřát k 80. narozeninám. 

„Před tátou jsem se držela, alkohol jsem nepila, jen džus. Pak jsem si dala ve městě víno,“ svěřila Blesku.

„Vždy se zlobil, když jsem si dala alkohol v jeho přítomnosti,“ řekla nejstarší dcera Karla Gotta, který tušil, že s ní už nějaký ten pátek není něco v pořádku. Trpělivě však čekal na chvíli, až si sama Dominika přizná, že má problém, a rozhodně se řešit, pokud možno rázně a co nejdříve.

„Skončím s tím a bude zase dobře,“ ujišťuje sebe i blízké, kteří o ni mají velký strach.

Toho, že se s Dominikou něco děje, si za poslední dva roky všiml každý, kdo s ní přišel do styku. Výrazně přibrala a začala se skrývat před světem. Odmítla vystoupit v dokumentu Olgy Špátové (35) o životě slavného táty, přestala být aktivní na sociálních sítích.

„Přibrala jsem za poslední roky třicet kilo, ale už mám něco dole,“ přiznala Blesku otevřeně. Krátce nato odletěla do Prahy, kde se nechala od otce přesvědčit, že se půjde léčit. A také nakonec natočila rozhovor pro chystaný dokument.

„Pan Gott se velmi usilovně snaží poslední dva roky řešit s Dominikou její problém s alkoholem a léky a mnohokrát ji přesvědčoval, aby vyhledala odbornou pomoc a našla si práci, u které vydrží. Ona to však vždy odmítala, jelikož si svůj problém nikdy nepřiznala. Teprve až po její poslední návštěvě v Praze ji manželé Gottovi přesvědčili, aby léčbu podstoupila, jelikož ji alkohol viditelně žene do záhuby a neustálá finanční pomoc ze strany otce její problém nevyřeší,“ sdělila Expresu Mistrova mluvčí Aneta Stolzová. 

Gott je v každém případě moc rád, že se Dominika konečně rozhodla vyhledat odbornou pomoc a chce svoje problémy řešit. 

Fotogalerie

Komentáře