jít naiDNES.cz

Dominika Gottová slíbila otci, že nebude pít. Přitom od něj jela do nalévárny!

Dominika Gottová slíbila otci, že nebude pít, pak odjela do hospody. | foto: Koláž Expresu

Dominika Gottová sice svému slavnému otci během své poslední návštěvy slíbila, že se svou závislostí na alkoholu a utišujících lécích vyhledá odborníka, její skutky ale hovořily o opaku. Podle informací Expresu si totiž svou návštěvu Prahy řádně užila. Alkohol tekl proudem!

Karel Gott jásá radostí. Jeho dcera Dominika se rozhodla postavit se čelem svým démonům a přestat nejen s pitím alkoholu, ale i s polykáním utišujících prášků.

Ačkoliv to v minulosti svému otci slíbila několikrát, tentokrát je to údajně definitivní.

„Pan Gott se velmi usilovně snaží poslední dva roky řešit s Dominikou její problém s alkoholem a léky a mnohokrát ji přesvědčoval, aby vyhledala odbornou pomoc a našla si práci, u které vydrží. Ona to však vždy odmítala, jelikož si svůj problém nikdy nepřiznala. Teprve až po její poslední návštěvě v Praze ji manželé Gottovi přesvědčili, aby léčbu podstoupila, jelikož ji alkohol viditelně žene do záhuby a neustálá finanční pomoc ze strany otce její problém nevyřeší,“ sdělila Expresu Aneta Stolzová s tím, že proto je Mistr rád, že se Dominika konečně rozhodla vyhledat odbornou pomoc, což se mělo stát během její poslední návštěvy Prahy.

Svědci ale mluví zcela jinak. Dominika Gottová sice během návštěvy vily svého otce byla střízlivá, přímo od něj ale zamířila do nedaleké nalévárny, kde nezřízeně holdovala alkoholu.

V podobném duchu se nesly podle našich informací i následující dny, které strávila v Praze. Noční Praha jí totiž doslova ležela u nohou.

O jejích plánech hovoří i vyjádření Anety Stolzové, která na konci července Expresu sdělila, že Gott sice své dceři nabídl, že může přespat v jeho vile, ta ale jeho nabídku s díky odmítla.

„Karel Gott nabídl Dominice a jejímu muži, že mohou po celou dobu pobytu bydlet s nimi v jejich vile. A jeho nabídka nebyla časově omezená. To ale Dominika s díky odmítla, protože Karel Gott bydlí s rodinou v klidné části Prahy a oni toužili být v centru a užít si noční Prahu,“ sdělila nám Stolzová tehdy.

Tak jsme zvědaví, zda nejstarší dcera Karla Gotta opravdu léčbu nastoupí, nebo jde jenom o další trik, jak ze svého slavného tatínka, který jí již několikrát podobnou léčbu financoval, vylákat peníze.

Zda i tentokrát celou záležitost hradí Gott, nám ale jeho mluvčí sdělit nechtěla. „S ohledem na citlivost celé záležitosti, soukromí a zejména jasný cíl vyléčení Dominiky nebudeme zveřejňovat více informací, které by úspěšnou léčbu mohly narušit,“ vysvětlila nám Stolzová, která ale již ve svém předešlém vyjádření napsala, že neustálá finanční pomoc ze strany otce Dominičiny problémy nevyřeší.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat