Dominika stále hledá práci, nepomohl ani Vojtěch: Záda jí z USA ukázal i Vojnar

2. března
Je to s podivem, ale Dominika Gottová (48) po návratu do Finska stále nemá práci. Bezpečnostní agentury ne a ne ji oslovit s nějakou pěknou nabídkou, nepomohl ani nový velvyslanec v Helsinkách Adam Vojtěch, který se na sever v polovině února přesunul. Zády se k nejstarší dceři slavného zpěváka otočil i její chvilkový road manažer Petr Vojnar. Ten nyní počítá lidi v ulicích San Franciska a hořekuje nad ztracenými kufry. „Zajímavé město,“ zhodnotil ho patřičně světácky.

Při čekání na dream job, za nímž Dominika Gottová odletěla zpět do Finska, si Mistrova dcera vzpomněla, že onehdy dělala produkční v jistém rádiu. Rozhodla se proto spojit příjemné s užitečným, když ji napadlo, že by jí mohl pomoci nový velvyslanec v Helsinkách Adam Vojtěch. 

„Pan Vojtěch mi napsal, že momentálně není na ambasádě žádná volná pozice, že není možnost se mnou nyní navázat spolupráci,“ podivila se v rozhovoru pro deník Aha! Od záměru střežit objekty proto neupustila.

„V security agentuře jsem sice na konci roku udělala zkoušky, ale zatím pro mě nemají volné místo ve svých objektech, kterým poskytují zaměstnance. Takže pořád čekám a do toho se snažím hledat i dál,“ svěřila se Gottová, která ve skrytu duše možná čekala, že pro ni něco vymyslí Petr Vojnar. To se bohužel přepočítala, její road manažer má teď jiné, příjemnější starosti. 

Zpěvák a lovec talentů aktuálně čerpá inspiraci v USA, kde se obdivuje krásám San Franciska.

Petr Vojnar je v San Francisku a hodně se všemu diví. „Zajímavé město,“ pokyvuje znalecky.

„První den, San Francisco. Sice je tady hodně aut, ale jinak je město prakticky mrtvé. Protože jak jsme se dozvěděli, tak covidové restrikce jsou pořád obrovské,“ svěřil se cestovatel, který zřejmě netuší, že v USA se hodně jezdí autem a pěší chůze se moc nenosí.

„Zajímavé město,“ zhodnotil jeho krásy Vojnar, který na Dominiku rychle zapomněl. Místo toho řešil, že mu nepřiletěl kufr, v němž měl prý prášky na spaní. 

Je vidět, že Petr moc často necestuje, jinak by věděl, že léky si má vzít do příručního zavazadla, a ne si je nechávat v zavazadle k odbavení.

Snad Dominice o San Francisku alespoň povypráví, až s ní bude promovat další zhudebněnou báseň věnovanou jejímu slavnému otci. 

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:41 čtvrtek 30. června 2022. Anketa je uzavřena.

  • 69
  • 25
  • 11
  • 8
  • 7
  • 7
Komentáře