Pondělí 18. ledna 2021, svátek má Vladislav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Expřítel Rezkové: Dominika zapíjela neurol absintem, Tima chce zpět a zničila mi vztah!

  Definitivně skoncovat s alkoholem i manželem Timem Tolkkim (54)! Tak zněl plán Dominiky Gottové (46), která se koncem loňského roku vrátila do Česka jako spráskaný pes. Ani jeden z úkolů se ale dceři nejslavnějšího českého zpěváka nedaří splnit. Podle bývalého přítele Šárky Rezkové (51), která Dominice v prosinci poskytla azyl ve svém domě, má Gottová vážný problém s alkoholem i léky a k finské rockové legendě se touží vrátit!

  Když se Dominika Gottová v prosinci vrátila z Finska do České republiky, aby se postavila na vlastní nohy a začala žít spořádaným životem, pomocnou ruku jí nabídla zpěvačka a vdova po Jiřím Brabcovi Šárka Rezková se svým tehdejším partnerem Miroslavem Kolodziejem. 

  Poskytli jí azyl ve svém domě v Mníšku pod Brdy. Dominika měla každý večer kde složit hlavu a také dostávala denně teplé jídlo. Miroslav a Šárka za to nechtěli ani korunu!

  Místo aby si tohoto velkého gesta Dominika vážila, nyní své dnes už bývalé kamarády špiní v médiích. Naposledy například roznesla zprávu, že Rezková Miroslava podvádí s jistým Romem z Chebu.

  Kolodzieje jsme se na tyto spekulace zeptali. Bývalý partner Rezkové drby ihned vyvrátil.

  „Je to snůška lží, Dominika toho už vypustila tolik... Je to Šárčin spolužák a mimo baru v Chebu má i stavební firmu. Šárka se na něj obrátila, protože potřebovala zrekonstruovat u své maminky chatu. Začal dělat podlahy a je tam dodnes. Stále rekonstruuje. Kdyby to byla pravda, ta maminka by ho už dávno vyhodila. Jediná pravda na tom je, že ten člověk je Rom. Já už nevím, jak na to reagovat. Dominiku vytočilo, že jsme dali rozhovor, kde jsme řekli, že usnula se zapálenou cigaretou, tak se teď mstí. Je nas*aná,“ řekl nám Miroslav Kolodziej.

  Miroslav Kolodziej s Dominikou Gottovou

  Miroslav Kolodziej s Dominikou Gottovou

  Chodili jsme kontrolovat, jestli vůbec dýchá

  Dominika Gottová na veřejnosti vystupuje jako člověk, který porazil závislost na alkoholu a na rozdíl od svého stále ještě manžela Tima Tolkkiho žije spořádaným životem. Podle expřítele Šárky Rezkové je to ale hodně daleko od pravdy. 

  „Poslední měsíc (v březnu) chodila po baráku bez života, čtyři dny nevylezla z pokoje. Šárka se mě ptala, jestli jsem ji neviděl. Chodili jsme ji kontrolovat, jestli vůbec dýchá. Já otevřel dveře, tam bordel, smrad, cigára, koukal jsem se na její hruď, jestli se zvedá. Poslední týden jsme žili ve strachu, aby se jí u nás něco nestalo,“ svěřil se Expresu Kolodziej, jenž Dominice nevěstí zrovna růžovou budoucnost.

  Podle Kolodzieje se do půlky ledna Dominika ještě držela, jakmile ale do Prahy dorazil její manžel Timo Tolkki, začal jeden velký mejdan.

  „Šlo to raketově dolů. V březnu jsem na ni vystartoval a řekl jí, že má velký problém s alkoholem. Řekla mi, že chlastají všichni. Ona tu léčbu nikdy nepodstoupí, ona se má hodně ráda, nikdy jsem nepoznal tak bezcitného a chladného člověka. Má ráda pouze sebe. Netáhne ji to za matkou a i k tomu tátovi měla vztah spíše jako ke kasičce. Je strašně sebestředná, dělá jí to dobře. Skončí špatně. Nebude to ale druhá Iveta (Bartošová, pozn. red.). Buď se uchlastá, nebo předávkuje. Jednoho dne to tělo řekne dost! Takhle skončí, o tom jsem přesvědčen. Neuvědomuje si ten problém,“ míní Kolodziej.

  „Dvě hodiny denně je v pořádku, dvaadvacet hodin je totálně mimo. Denně tahala domů tašku s alkoholem. Bylo to neskutečné. Pivo, víno, dokonce si kupovala i absint. Ptal jsem se jí, proč k tomu bere prášky, například neurol. Ona mi řekla, že je pak klidnější. Každý den, kdy se najela, jí šlo o život. Opravdu jsme měli strach, starali jsme se o ni jako o dítě,“ dodává Kolodziej.

  Rezkovou Kolodziej loni na koncertě požádal o ruku. Před časem se ale se zpěvačkou překvapivě rozešel a viní z toho částečně právě Dominiku.

  Miroslav Kolodziej se s Šárkou Rezkovou rozešel v dobrém.

  Miroslav Kolodziej se s Šárkou Rezkovou rozešel v dobrém.

  Tima chce zpátky, on jí k nám domů poslal balíček

  „To s Dominikou nám urychlilo rozhodnutí. Všude jsem ji vozil, vše se kolem ní točilo. Byla to poslední kapka. Rozešli jsme se. Jsem v pokoji pro hosty, ale paradoxně nás tato situace drží v přátelském vztahu. Komunikujeme spolu slušně. Vychovávám šestnáct let jejího syna Dominika, snažím se doma dodržet úroveň přátelského vztahu a klidu,“ říká Miroslav.

  Podle Kolodzieje není pravda ani to, že Dominika stojí o rozvod s Timem Tolkkim a plánuje začít nový život bez tohoto „finského démona“. S kytaristou je prý neustále v kontaktu a chce se k němu vrátit!

  „Od prvního dne, co přijela, byla s Timem v kontaktu. Vyměnila si číslo a dala ho hned Timovi. Když jsem se jí zeptal proč, řekla mi, že neví. Než se od nás odstěhovala, řekla mi, že by se k Timovi chtěla vrátit, jenomže ten zůstal venku kvůli koroně a nemůže zpět do  Česka. K nám přišel od Tima balík pro Dominiku, nevím, co v něm bylo. Musela mu tedy dát i naši adresu. Já jsem mu ale zakázal, aby k nám na pozemek vstoupil. Ona je s Timem neustále v kontaktu,“ říká Kolodziej.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 22:43 úterý 1. září 2020. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   200
  • Tvl
   74
  • Haha
   68
  • Cože
   57
  • Super
   54
  • Sladký
   53

  Jednoduchý trik. Vědci našli nejlepší způsob, jak si získat přátelství kočky

  Premium Majitelé koček dobře vědí, jak je s nimi někdy těžké pořízení. Umí dělat naschvály, jsou tvrdohlavé nebo nás prostě...

  TEST olejů: nejhorší je kokosový, zdravější je i sádlo

  Premium Na smažení a fritování, do salátů, omáček i dresinků... Do velkého srovnání olejů a tuků jsme vybrali dvacet výrobků....

  Život s Ester. Není úplně málo komplikovaná, přiznává trenér Bank

  Premium Je to už pět let, co od svého bratra Ondřeje přesedlal jako trenér k Ester Ledecké. Dovedl ji k olympijskému zlatu v...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 18. ledna 2021, svátek má Vladislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz