jít naiDNES.cz

Kdo je vnadná servírka, které v Mostě! došla trpělivost s impotentem Edou?

Díky seriálu Most! se v Česku stalo něco nevídaného. Většina (televizního) národa se nemůže dočkat pondělí. Nenáviděný den se změnil v bujarou oslavu břitkého humoru, sarkasmu, ironie a narážek na rasismus a předsudky. Je ale i oslavou ženské krásy, kterou reprezentuje nejen Erika Stárková (34) alias Pavel, tedy spíš Dáša, ale i Dominika Býmová (31). Ta skvěle ztvárnila „mlč a buď hezkou“ servírku Romanu v restauraci Severka.

Servírka Romana se má na mostecké poměry docela dobře. Má práci, v níž se nepředře, navíc spí se svým šéfem, což skýtá jisté výhody. K těm patří třeba sex na pracovišti. Tedy do doby než její milý Eda, majitel restaurace Severka, „plájboj“ s kohoutem na hlavě a zvednutým límečkem, nepotká Pavla, který se nechal přeoperovat na Dášu.

Dominika Býmová ženu rezignovanou, poslušnou, ale i milou, tak akorát naivní a vždy připravenou pomoci sehrála na jedničku. Nutno říct, že jí v tom velmi zdatně sekunduje Michal Isteník, který selektivně impotentního Edu hraje. 


„Kdyby šlo ale o odvážnější scény, určitě bych zvažovala, zda do toho jít, jestli ta role za to stojí,“ svěřila se před časem Dominika, která do natáčení Mostu! takové dilema řešit nemusela.

S jejím sex-appealem ale dlouho netrvalo a našel se režisér, který ji před kamerou svlékl. Tedy ne tak úplně, i když o odvážné scény v seriálu České televize není nouze. Fanouškovská obec Býmové se tak rychle rozroste, o tom není pochyb. Herečka se nedávno svěřila, že byla v mládí docela číslo a doma si s ní užili dost legrace.

„Před rodiči jsem tetování dlouho skrývala. Nechala jsem si ho udělat v sedmnácti bez jejich vědomí, šlo o typický hřích mládí,“ svěřila se herečka, která doma dlouho chodila v dlouhých rukávech, aby se nikdo nic nedozvěděl.

Před třemi roky se rozhodla, že se tetování zbaví. Už se jí tolik nelíbilo, navíc jí vadilo v práci, kde maskérky musely malůvku maskovat, protože se zpravidla vůbec nehodila k dané roli, kde by působila nepatřičně. 

„Byla to naprosto příšerná zkušenost. Samozřejmě to bolelo mnohem víc než samotné tetování. Navíc mě to vyšlo na desítky tisíc,“ dodala herečka, která zazářila v seriálu Přístav, objevila se také v komedii Sestra v akci v Hudebním divadle Karlín.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:31 pondělí 10. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  88
 • Tvl
  34
 • Trapas
  24
 • Haha
  21
 • Cože
  21
 • Sladký
  13
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat