Domenico Martucci se stěhuje z Itálie do Česka. Dohnala ho uprchlická krize!

Nikol a Domenico se budou brát. Hodlají se usadit v Česku. | foto: Facebook Nikol Vrbové

Když Domenico Martucci ještě žil se zpěvačkou Ivetou Bartošovou, plánoval s ní budoucnost ve své rodné Itálii. Chtěl postavit vilu a dožít tam s ní. Dneska je ale vše jinak! Italský hrabě, po jehož boku stojí jiná krásná Češka, přehodnotil své plány. A důvod? V Itálii podle něj není bezpečno!

Jak jsme vás před časem informovali, exmilenec Ivety Bartošové Domenico Martucci se zasnoubil s krásnou Nikol Vrbovou. Milovník Češek i tentokrát lovil v Česku.

A právě tady by se chtěl se svou nastávající manželkou usadit.

„V Česku se mají lidé lépe. V Itálii se situace strmě zhoršuje. Před pěti lety bylo vše jinak. Život tam je nebezpečný hlavně kvůli migrantům. Tady je to bezpečné. Život v České republice má budoucnost,“ vysvětlil nám Martucci, který sice přiznává, že v Peschici, odkud pochází, migranti nejsou, ve velkých italských městech se ale prý žít nedá.

„Když jedeš do Říma či Milána, je ta situace strašná. V Praze se ženy v noci nebojí chodit samy, v Itálii je to problém. Do Itálie se tak budeme rádi vracet, protože tam máme pozemky, o které se musíme starat, ale momentálně se zde žije lépe,“ vysvětlil Domenico.

Ten tak do Prahy částečně stěhuje i rodinnou firmu. V centru hlavního města totiž otvírá obchod s potravinami, které nesou jméno jeho rodu. A nejde jenom o olivový olej, který jeho rodina vyrábí od roku 1420, ale také o těstoviny či víno.

„Je to naše první pobočka mimo Itálii. Otevřeli jsme ji, protože ekonomická situace v Česku je lepší než v Itálii. My máme kvalitní produkt, který je ověřený, a Češi mají peníze a touhu jíst kvalitní potraviny,“ uzavřel Martucci, jehož nyní čekají přípravy na svatbu, kterou plánuje na podzim letošního roku.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat