Diana Kobzanová si postěžovala: Kamarádky se ke mně bojí na návštěvu

Bývalá miss Diana Kobzanová (37) už dlouhé roky žije v Kanadě, kde podporuje v kariéře partnera Michaela Frolíka (31). Sama kvůli malým dcerkám nemá moc času na sebe, na svůj rozvoj, dokonce prý nemá ani moc kamarádek. Proč se bojí navštívit její „vymazlenou“ domácnost?

Modelka Diana Kobzanová obětovala svou kariéru a život v Česku kvůli lásce k Michaelu Frolíkovi. Ten hraje v NHL a plně žije kariérou, proto potřeboval nějakou ženu, která mu bude vytvářet zázemí a bude mu oporou.

Pro Dianu to musela být pořádná výzva, protože se nikdy netajila tím, že chce být soběstačná, a ne na někom finančně závislá, což se jí teď zrovna nevede. Ale přestala to řešit, když na svět přišly jejich dvě dcerky, a tím pádem se její vesmír zúžil jen na děti.

I když se snaží být i společenská a dbá o sebe, přece jen s dvěma akčními holčičkami toho času není moc. Většina jejího času se točí kolem starostí o děti a pečování o domov. Teď to asi na ni tak padlo, protože si postěžovala, že je těžké udržovat si kamarádky, když si s nimi ani v klidu nepokecá. 

„Mám tady fajn českou parťačku. Bohužel s dvěma dětmi jsem dost marná. Chudák mladá holka přijde na kafe a mezi dveřmi dostane do ruky buď plínu (čistou, zatím), nebo misku s banánem a přesnídávkou,“ rozepsala se Diana na svém Instagramu. 

Michael Frolík vyvedl své holky.

Michael Frolík vyvedl své holky.

„Vlastně si řekneme jen ahoj, následuje dvouhodinový jekot, vřískot, a pak už jen – tak dík za návštěvu. A píšeme si, přijď brzy zase. Nové antikoncepční tělísko by se mělo jmenovat Kobzanka,“ smála se modelka. 

Ta se prostě nezastaví a nemůže si ani na chvíli sednout s kámoškou na kafe. Ale takový život si vybrala, že její partner je věčně na zápase či na tréninku a je na všechno sama. Zatím to ale zvládá s úsměvem. 

Fotogalerie

Komentáře