Kde hvězdy oslavují Nový rok? Tohle je 5 top destinací, které si zamilovaly

Kam slavní jezdí oslavovat příchod Nového roku? | foto: Profimedia.cz

Zatímco většina z nás zapije příchod Nového roku doma či v přeplněném baru, mnohé slavné osobnosti si přiťuknou v exotických destinacích, které si v době svátků oblíbily navštěvovat. Které země se na konci roku těší u celebrit největší oblibě?

Žádné horské hotely či chaloupky zapadané sněhem nečekejte - většina hvězd v zimních měsících dává přednost teplým krajinám, kde se díky bezstarostné atmosféře slaví nejlépe.

Fotogalerie

Které země jsou mezi slavnými nejoblíbenější?

1.Barbados

Jakmile udeří první mrazíky, zejména britské celebrity s radostí odlétají do rodiště popové zpěvačky Rihanny, na Barbados. Ten si zamiloval Simon Cowell, který na ostrově již několikrát slavil celé Vánoce i příchod Nového roku.

Simon Cowell si užívá na Barbadosu.

Simon Cowell si užívá na Barbadosu.

2.Svatý Bartoloměj

Nádherný ostrov ležící v Karibském moři si oblíbila Rihanna, která tam novoroční oslavy uspořádala před rokem. Kromě ní se tam na konci roku zdržuje i zpěvačka Lana Del Rey nebo herečka Salma Hayek.

Rihanna Silvestr neslaví na Barbadosu, ale na ostrově Svatý Bartoloměj.

Rihanna Silvestr neslaví na Barbadosu, ale na ostrově Svatý Bartoloměj.

3.Mexiko

Americké hvězdy, které nemají příliš v lásce cestování, se přesunou na pijatiku do Mexika. To nabízí krásné moře, velmi dobré služby a skvělé vyžití pro náročné. Své o tom ví George Clooney, Jennifer Aniston nebo Emily Blunt.

Jennifer Aniston s manželem rádí oslavují v Mexiku.

Jennifer Aniston s manželem rádí oslavují v Mexiku.

4.Brazílie

Brazílie se do topky zemí, které celebrity na Nový rok navštěvují nejraději, dostala poměrně nedávno, její atmosféru si ale zamilovaly modelky Kate Moss, Naomi Campbell či Alessandra Ambrosio.

Alessandra Ambrosio slaví v rodné Brazílii.

Alessandra Ambrosio slaví v rodné Brazílii.

5.Dubaj

Pokud slavným není pětihvězdičkový hotel v Karibiku dost dobrý, rozhodnou se pro zapíjení Silvestra v Dubaji. Spojené arabské emiráty a jejich luxus si zamilovala především mladší generace hvězd, jako je Selena Gomez, GiGi Hadid nebo Kendall Jenner.

Selena Gomez si zamilovala Dubaj.

Selena Gomez si zamilovala Dubaj.


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 27. dubna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  10
 • Haha
  8
 • Trapas
  7
 • Tvl
  7
 • Cože
  6
 • Sladký
  2
Komentáře