Exmanželka Charlieho Sheena si v Praze užívala s ženami na exotické párty

Kromě Orlanda Blooma se momentálně vyskytuje v Česku také hollywoodská kráska a bývalka Charlieho Sheena Denise Richards. Ta ve čtvrtek okouzlila veřejnost na tiskové konferenci poblíž Plzně a v pátek už žila nočním životem v Praze. Kam zavítala?

Denise Richards (46) natáčela v Česku nový film, kde si kromě ní zahraje také celá řada českých herců. Mezi nimi například Marek Vašut nebo Sabina Rojková. 

A právě s tou se v pátek ukázala v centru Prahy, když zavítala do jednoho z vinohradských prostorů, kde probíhala exotická šaráda The Prague Burlesque Show plná hudby a odhalené ženské krásy.

Chovala se velmi vstřícně, mile, otevřeně a jednu z hlavních aktérek přezdívanou Miss Cool Cat dokonce pochválila. Ta se o to ihned podělila na sociální síti.  

Denise Richards udělala na všechny dojem.

Denise Richards udělala na všechny dojem.

„Ona je ten nejúžasnější člověk vůbec. Jsem tak šťastná, že jsem ji mohla potkat a chvíli s ní mluvit. Dokonce mi složila komplimenty. Nemůžu tomu uvěřit. Ona je idolem a velkou krásou,“ napsala k snímku na sociální síť. 

Denise s jednou z hlavních aktérek show, kterou herečka navštívila.

Denise s jednou z hlavních aktérek show, kterou herečka navštívila.

Někdejší Bond girl natáčela český akční sci-fi film s americkou produkcí zejména v Plzeňském kraji. 

Denise Richards vypadá skvěle.

Denise Richards vypadá skvěle.

V pátek na zámku Zbiroh proběhla k danému snímku tisková konference, kde herečka všechny okouzlila. Rozdávala úsměvy a byla přímo k sežrání. Dobrá image pro někoho, komu táhne na padesát!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:01 13. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  11
 • Trapas
  6
 • Sladký
  4
 • Haha
  2
 • Cože
  2
 • Tvl
  2
Komentáře