V Praze je další hollywoodská hvězda: Statečná Denise, která si s Sheenem prožila peklo

Česko se pomalu, ale jistě mění v Hollywood. Kromě Orlanda Blooma tady momentálně natáčí také bývalá Bond girl Denise Richards. Ta má ovšem jako bývalá manželka Charlieho Sheena pohnutou minulost. Slavný herec ji vyhazoval z domu, nadával jí a označil za „kus ho*na“.

Americká herečka Denise Richards (46) si vydělávala zpočátku své kariéry jako modelka. První významnou roli získala v roce 1997, kdy si zahrála ve sci-fi snímku Hvězdná pěchota. O dva roky později se objevila po boku Pierce Brosnana jako oslnivá Bond girl.

V roce 2002 se provdala za herce Charlieho Sheena, mají spolu dvě dcery. Společně si zahráli dokonce ve filmu Scary Movie 3, v roce 2006 se však rozvedli. 

Poprvé se Charlie Sheen oženil v roce 1995. S jeho tehdejší vyvolenou, modelkou, však manželství ztroskotalo po 16 měsících. Následně vyšlo najevo, že za tím stojí časté návštěvy prostitutek, alkohol a drogy.  V roce 1998 se předávkoval a skončil v léčebně.

Manželství jako noční můra

Když se oženil s Denise, zdálo se, že se herec konečně postavil zpátky na nohy. Démon v podobě návykových látek ho však přemohl. V roce 2005 proto Denise požádala o rozvod a započala válku. 

„Když jsem si Charlieho brala, nebyl to špatný člověk. Byl tehdy už téměř čtyři roky střízlivý. Byl to bývalý špatný člověk, ale jeho životní styl byl velmi odlišný. Mám hodně empatie pro každého, kdo bojuje se závislostí,“ svěřila se před lety.

Denise Richards a Charlie Sheen v roce 2003

Denise Richards a Charlie Sheen v roce 2003

Přestože se bývalí manželé snažili dlouhá léta spolupracovat, docházelo mezi nimi ke sporům. Od podzimu 2013 měla Denise slavnému herci omezovat styk s dětmi. Vyvrcholilo to na Vánoce, kdy odjela s dcerami mimo město a Sheen tak musel strávit svátky bez nich.  

Tehdy Sheen vložil na svůj Twitter nechutný příspěvek, v němž jí vyčítal, že žije v jeho domě: „Hej, Denise, já jsem majitelem té farmy. Zatímco ty jsi jen prase v kotci, co vypouští hnůj na všechny strany a podělá každý kus trávy, který tvoje paznehty pošlapou.“

Několikrát ji veřejně nařkl, že je špatná matka, že je jen kus ho*na a všude o ní šířil samé pomluvy. Herečka se nebránila. O několik měsíců později ji jako akt pomsty nechal vystěhovat z jeho rezidence v Los Angeles, kde s dětmi žila.

Týraná Denise je jediná, která se za Sheena postavila

V roce 2015 se Charlie Sheen veřejně doznal, že je HIV pozitivní. Ukázalo se tehdy, že Denise Richards o jeho nemoci dlouhá léta věděla. A co víc, nikomu nic neřekla. 

Zároveň se ho po letech zastala, když uvedla, že ji Charlie o své nemoci informoval tak, aby byla pro případ jejich intimního soužití chráněna. 

Herečka vypadá na svůj věk fenomenálně.

Herečka vypadá na svůj věk fenomenálně.

Byly to právě Charlieho milované prostitutky, které herce hodily přes palubu a vydíraly ho, že tajemství prozradí, ne Denise, kterou léta psychicky terorizoval. 

Dokonce v jednom z otevřených rozhovorů pronesla: „S Charliem je to pořád nahoru a dolů, přesto tu pro něj vždycky budu. Věřím, že už jsme se přes naši minulost přenesli. Vždy to bude v životě lepší i horší, ale já chci udržet vzájemný mír.“

Denise Richards se svým současným partnerem

Denise Richards se svým současným partnerem

Přestože se Denise blíží k magické hranici padesátky, vypadá stále skvěle. Má nového partnera a je, zdá se, konečně šťastná. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:07 9. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  20
 • Haha
  6
 • Cože
  6
 • Trapas
  5
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5
Komentáře