Sobota 25. května 2024, svátek má Viola
 • Premium

  Získejte všechny články mimořádně
  jen za 49 Kč/3 měsíce

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Detaily pohřbu Denisy z MasterChefa: Rtěnka a lodičky! Parta kámošek splní speciální přání!

  V úterý dopoledne se v Brně uskuteční poslední rozloučení s Denisou Zajícovou (†36), kterou proslavila účast v reality show MasterChef. Pohledná kuchařka minulý týden definitivně prohrála svůj boj se zákeřnou rakovinou. Podle informací Expresu bude pohřeb veřejný a v jistém směru i netradiční. Denisa totiž těsně před smrtí svou partu nejlepších kamarádech poprosila, aby událost pojaly hlavně jako oslavu jejího života. Ženy, které mají na Denisu mnoho krásných vzpomínek, slib splní a dorazí v červených lodičkách a ústa budou mít zvýrazněná červenou rtěnkou. „Deniska si to přála,“ tvrdí kamarádka Lenka Limberská (40).

  Denisa Zajícová, která prohrála svůj boj s rakovinou minulé úterý, bude mít podle informací Expresu pohřeb v úterý 9. dubna ve Velké obřadní síni krematoria města Brna. Poslední rozloučení s talentovanou kuchařkou a bývalou účastnicí reality show MasterChef začne od 10:15 a kromě rodiny se přijde rozloučit i plno přátel.

  Smutečního obřadu se zcela jistě zúčastní i parta kamarádek, které Denisu do poslední chvíle podporovaly, společně jezdily na dovolené a mají plno zážitků.

  Ještě loni si užívaly dámskou jízdu na Moravě, odkud Denisa přidala na Instagram hned několik fotek. Ženy měly dokonce stejná růžová trička s nápisem Barbie na hrudi.

  „Děkuji, holky moje, za krásný víkend ve Valticích. Moc jsme si to užily, zase se viděly po dlouhé době, zatancovaly si na koncíku Tomáše Kluse a oslavily jsme tu moji radost, za krásné výsledky,“ napsala na svém profilu Denisa, která také uvedla, že na rozdíl od ostatních nepila alkohol, nejspíše kvůli náročné léčbě.

  Denisa Zajícová s partou kamarádek během loňské dovolené na Moravě.

  Krátce před dámskou jízdou na Moravě se Denisa fanouškům svěřila, že její léčba zabírá a nádory se zmenšují.

  „Červnová situace vypadala, že tady budu maximálně rok. Nádory byly zmutované v hlavě, množily se a rostly rychle. Výsledky jsou naprosto úžasné a já mám obrovskou radost. Dostala jsem od života ten nejhezčí dárek. Nádory se zmenšují až o 60 % a ty menší jsou úplně pryč,“ psala loni v srpnu Denisa, která také uvedla, že léky ji stály 200 tisíc měsíčně.

  Jednou z kamarádek, která je na zmiňovaných fotkách z pobytu na Moravě, je i Lenka Limberská, manželka bývalého fotbalového obránce Davida Limberského.

  Denisa Zajícová s partou kamarádek během loňské dovolené na Moravě.

  Ta už dříve Expresu řekla, že na pohřeb půjde a společně s dalšími členkami party dorazí ve speciálním outifu. Denisa své kamarádky totiž před smrtí požádala, aby pohřeb braly spíše jako oslavu života.

  „Deniska si přála, abychom měly červené lodičky a rtěnky. Tak jí to splníme,“ svěřila se Lenka Limberská, která považovala Denisu za jednu z nejlepších kamarádek.

  „Poznaly jsme se před 22 lety na Miss Brno a od té doby jsme byly velké kamarádky. Společná práce, výlety a dovolené. Byly jsme v každodenním kontaktu. I přestože jsem se přestěhovala do Plzně (z Brna, pozn. red.), tak jsme se vídaly poměrně často,“ uvedla Lenka Limberská.

  „Poslední rok, co se nemoc vrátila, jsme se vídaly ještě více. Pořád mi to přijde jako zlý sen, nejde pochopit, že už tu nikdy nebude. Byla úžasná, tak trochu rebelka, ale s obrovským srdcem. Naposledy jsme se viděly před deseti dny, chystala jsem se za ní znovu ve čtvrtek,“ dodala manželka Davida Limberského.

  Fotogalerie