Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Rebelka s obřím srdcem! Na pohřeb červené lodičky a rtěnka! Limberská o kámošce Denise (†35)

  Smrt krásné Denisy Zajícové (†35), kterou proslavila reality show MasterChef, zasáhla mnoho lidí. Smutní televizní diváci, kteří ji v dlouhém boji se zákeřnou rakovinou podporovali, ale pochopitelně i rodina a kamarádi. Dlouholetou kamarádkou Denisy Zajícové byla například Lenka Limberská (40), manželka bývalého fotbalisty Davida Limberského (40). „Je to pro mě zlý sen a nedokážu se s tím smířit. Byla úžasná, tak trochu rebelka, ale s obrovským srdcem,“ svěřila se Expresu Limberská, která také prozradila, že plánuje jít na pohřeb a bude mít na sobě outfit, který si zesnulá Denisa přála.

  Denisa Zajícová, účastnice kuchařské show MasterChef, prohrála v úterý svůj boj s rakovinou. Smutnou zprávu oznámila její rodina na sociálních sítích. Pohledná kuchařka zemřela obklopena svými nejbližšími.

  Smrt oblíbené Denisy, po které zůstal manžel Roman a dcera Izabela, rozesmutnila mnoho lidí. Mezi ně patří i Lenka Limberská, která na svůj Instagram umístila dojemné video plné vzpomínek na svou dlouholetou kamarádku.

  „Sbohem, krásko naše. Bez tebe už nebudeme kompletní, jako dřív. Mám vztek, že si nás opustila a my nemohly více pomoci, ale na druhou stranu vím, že jsi bojovala a užila sis každý den, co šel naplno a bez obav. Navždy budeš svou silou a odhodláním nejen mou inspirací,“ píše na svém profilu manželka Davida Limberského.

  „Byla jsi prostě simply the best, jako tvá nejoblíbenější píseň. Tak moc to bolí a už teď mi moc chybíš,“ dodala žena bývalého fotbalisty.

  Rebelka s obřím srdcem! Na pohřeb červené lodičky a rtěnka!

  Expresu se pak Limberská svěřila, jak dlouho se s Denisou znala a popsala, jaký měly vztah.

  „Je to velmi čerstvé a bolestivé. I když jsme věděli, že to přijde, tak se s tím nedokážu smířit. Poznaly jsme se před 22 lety na Miss Brno a od té doby jsme byly velké kamarádky. Společná práce, výlety a dovolené. Byly jsme v každodenním kontaktu. I přestože jsem se přestěhovala do Plzně (z Brna, pozn. red.), tak jsme se vídaly poměrně často,“ uvedla Lenka Limberská.

  „Poslední rok, co se nemoc vrátila, jsme se vídaly ještě více. Pořád mi to přijde jako zlý sen, nejde pochopit, že už tu nikdy nebude. Byla úžasná, tak trochu rebelka, ale s obrovským srdcem. Naposledy jsme se viděly před deseti dny, chystala jsem se za ní znovu ve čtvrtek,“ dodává zdrcená manželka Davida Limberského.

  Lenka Limberská a Denisa Zajícová byly dlouholeté kamarádky.

  Lenka Limberská a Denisa Zajícová byly dlouholeté kamarádky.

  Lenka se dorazí se svou velkou kamarádkou rozloučit na pohřeb, který bude veřejný a uskuteční se příští týden v Brně.

  „Půjdeme tam s kamarádkami. Chci se vidět i s její maminkou, byly jsme hodně v kontaktu a stále jsme. Je skvělá, stejně jako ostatní členové rodiny,“ dodala Limberská, podle které měla Denisa speciální přání ohledně pohřbu.

  „Deniska si přála, abychom měly červené lodičky a rtěnky. Tak jí to splníme,“ svěřila se Lenka.

  Fotogalerie