Sobota 2. března 2024, svátek má Anežka

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Nesvačilová kvůli Kolečkovi zazdila Muže roku. Ředitel soutěže: Podám na ni stížnost!

  Herečka Denisa Nesvačilová (31), která je novou partnerkou scenáristy Petra Kolečka (38), který kvůli ní opustil Anetu Vignerovou (34), měla být v pátek jednou z hvězd na soutěži Muž roku, jež se každoročně koná v Náchodě. Soutěž spolupracuje s FTV Prima a Nesvačilová patří k jejím seriálovým tvářím.

  Soutěž Muž roku spolupracuje s televizní stanicí FTV Prima a její přímý přenos se streamuje na jejích facebookových stránkách. Dlouholetými moderátory finále, které se každý rok koná tradičně v Náchodě a ředitel soutěže David Novotný ani neuvažuje, že by to bylo jinak, jsou právě hvězdy FTV Prima.

  Muže roku moderovali například Karel Voříšek, Klára Doležalová, Eva Decastelo a nyní Lenka Špillarová, mezi hosty bývají herci a herečky ze seriálů televizní stanice, momentálně vede Zoo a Slunečná, nechyběly proto Denisa Pfauserová nebo Michaela Pecháčková.

  Na vyhlášení vítěze měla dorazit i Denisa Nesvačilová ze Slunečné, aktuální partnerka scenáristy Petra Kolečka. O jejich vztahu se modelka Aneta Vignerová, která má s Kolečkem dítě, měla dozvědět zhruba dvě hodiny předtím, než deník Blesk vydal potvrzenou informaci o tom, že Kolečko Vignerové utekl za mladou herečkou.

  Čerstvé téma rozpadu vztahu Vignerové a Kolečka se samozřejmě i řešilo na Muži roku, kde to mezi sebou probírali nejen i přítomní novináři. Když jsme ještě před začátkem přenosu finále mluvili s ředitelem soutěže Davidem Novotným o tom, koho ze slavných můžeme očekávat, řekl, že pozvaná byla právě i Denisa Nesvačilová, která nakonec odmítla přijet.

  „Řekla, že teď nepojede mezi novináře do jámy lvové. Jenže to takhle nejde, já mám herce z Primy nasmlouvané, máme tu jejich moderátory a oni nám zase vysílají přenos, budu na Nesvačilovou podávat stížnost na vedení televize, že neplní závazky. Její osobní problémy mě nezajímají, mě to stojí peníze,“ sdělil Novotný.

  Vítěze Muže roku vyhlašuje starosta Náchoda Jan Birke (ČSSD, vlevo) a ředitel soutěže David Novotný.

  Nesvačilová si pod sebou podkopla židli svým prohlášením, že se nikomu, nadto Anetě, nestala žádná křivda. Právě tento výrok byl předmětem mnoha debat, protože hodně novinářů zná modelku Anetu Vignerovou osobně a právě s ní a s Kolečkem dělali mnoho rozhovorů.

  „Mezi mnou a Petrem to trvá doslova pár dnů, jsem proto velmi překvapená, kolik pozornosti naše rodící se křehká láska vzbuzuje. Oba jsme do vztahu vstupovali jako svobodní lidé, nikomu se nestala žádná křivda,“ řekla Nesvačilová Showtimu ve své domovské televizi.

  Vignerová ale tvrdí, že poměr mezi Kolečkem a Nesvačilovou začal souběžně ještě v jejich vztahu.

  „Před dvěma dny jsme měli s Petrem spolu takový otevřený rozhovor, kdy jsem se ptala, co je mezi námi špatně, co se děje. Měla jsem tušení, že s ním něco je. Petr nejdříve mlžil, k ničemu se pořádně nevyjádřil. Jen přiznal, že byl s Denisou v kině, když já byla u mámy v Havířově. Až když už to mělo vyjít na povrch, zavolal mi,“ dodala k tomu Vignerová.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 11:53 pondělí 26. prosince 2022. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   107
  • Haha
   43
  • Tvl
   17
  • Super
   15
  • Sladký
   9
  • Cože
   5
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...