Pondělí 26. září 2022, svátek má Andrea
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Aneta Vignerová o rozchodu s Kolečkem: Dávala jsem mu moc volnosti, o Denise mi řekl sám

  Modelka Aneta Vignerová (34) pro Expres promluvila, nechce na tátu svého syna Jiříka házet špínu, veřejně se o něj otírat. První věta, co byla, když jsme s ní mluvili, zněla, že je to čerstvé a opravdu to bolí. Není se čemu divit, věřila v budoucnost po boku Petra Kolečka (38), než do jejich vztahu vstoupila herečka Denisa Nesvačilová (31). Kdy se o zrzavé milence dozvěděla? Co bude s jejich společným dítětem a domem?

  Pro modelku Anetu Vignerovou to bylo jako blesk z čistého nebe, když se před dvěma dny dozvěděla, kdo stojí za partnerskou krizí se scenáristou Petrem Kolečkem. Tušila, že se něco děje, ale snažila se vztah zachránit, cítila i vinu za to, že se sobě vzdalují. Když jí bohužel došlo, že lásku už nelze zachránit, protože ji narušila herečka Denisa Nesvačilová, zůstala jen pachuť zrady a ponížení.

  Sama partnerskou krizi nepopírá, podle Kolečka bylo delší dobu mezi ní a jím napětí. Bývalá miss se snažila ze všech sil pracovat na tom, aby jejich láska opět dostala jiskru, ale Petr mezitím stihl vzplát vedle ryšavé účastnice show Tvoje tvář má známý hlas.

  „Asi měsíc či dva mezi námi bylo napětí, procházeli jsme krizí, kterou jsem si dávala za vinu. Dokonce jsem odjela k mamce do Havířova, abych tam přemýšlela nad tím, co dělám špatně. Petr ale měl na práci asi něco jiného,“ řekla Aneta pro Expres.

  Tomuto páru je konec.

  Nechce na něj házet špínu, pořád si uvědomuje, že jsou rodiči malého syna, zklamání v hlase ale neuměla při interview skrývat.

  Kdy se o nevěře dozvěděla?

  „Před dvěma dny jsme měli s Petrem spolu takový otevřený rozhovor, kdy jsem se ptala, co je mezi námi špatně, co se děje. Měla jsem tušení, že s ním něco je. Petr nejdříve mlžil, k ničemu se pořádně nevyjádřil. Jen přiznal, že byl s Denisou v kině, když já byla u mámy v Havířově. Až když už to mělo vyjít na povrch, zavolal mi,“ dodala.

  Co si myslí, že byl problém v jejich vztahu, že si našel milenku?

  Rodina jako ze žurnálu

  „Vždy jsem mu dávala naprostou volnost, svobodu, nechodila na natáčení, abych nebyla za stíhačku. Proto i na Pálavě byl jen s týmem. Věděla jsem, že on je osoba, která potřebuje volnost,“ popsala naštvaně Aneta.

  Komu připadne luxusní dům?

  Co bude teď s jejich synem a krásným domem, v němž nebydlí tak dlouho a Aneta si ho vypiplala do posledního detailu?

  Scenárista a režisér filmu Zbožňovaný Petr Kolečko s partnerkou Anetou Vignerovou v době, kdy ještě tvořili pár.

  „Nad tím jsem ještě nepřemýšlela. Je to fakt tak čerstvé, bolí to, ještě na to nemyslím. Ale syn, rodina a kamarádi mi pomáhají toto špatné období překonat. Tolik zpráv, co mi přišlo na Instagramu, to jsem ani nečekala,“ uzavřela modelka.

  Petr se pro Blesk vyjádřil, že mezi ním a Denisou vzniklo něco krásného a oba jsou zamilovaní, čímž přiznal, že odešel od rodiny. Způsob, jakým to udělal, nepřijde mnohým fér. Kolečko tvrdí, že delší dobu nebyli šťastní, zatímco Vignerová vypadá, že neví, co se děje. Hned po oznámení jejich rozchodu se navíc vyrojily spekulace, že jeho nová milenka, herečka Denisa Nesvačilová, by měla být s ním těhotná.

  „To je nesmysl, nevím, kde tohle vzniklo, ale je to blbost,“ napsal nám Kolečko. Lidé začali Denise Nesvačilové (31) psát do komentářů, že vědí, že je s ním těhotná. Ostatní se ohrazovali s tím, že těhotná je její sestřenice, herečka Petra Nesvačilová, a že si zřejmě herečky fanoušci spletli.

  Denisa Nesvačilová je jednou z hvězd, se kterou se Kolečko potkával kvůli práci na FTV Prima. Náš zdroj z Primy a následně z TV Nova nám potvrdil, že Denisa Nesvačilová nemá mít v příští době změny ve scénáři odkazující na to, že by její postava v seriálech měla otěhotnět.

  Zatím to vypadá tak, že na Kolečka je nasazena linka Ondřeje Malého, manžele Pavly Tomicové, který odešel od ženy po devatenácti letech manželství poté, co si našel milenku v primáckém seriálu Slunečná (kde mimochodem Nesvačilová hrála také), a hned s ní založil novou rodinu.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Sověti ozářili Richarda Nixona radioaktivitou. Jeho agenti to zastavili trikem

  Premium Při návštěvě v Sovětském svazu Richard Nixon sice přátelsky hovořil se sovětským vůdcem Nikitou Chruščovem v takzvané...

  Test kočičích kapsiček. I z krmiva za deset korun může zvíře dostat vše

  Premium Kočky nám sice někdy připadají mlsné, ale ony jen v miskách hledají to, co jejich tělu prospívá nejvíc: maso plné...

  Extra steh po porodu navíc? Rodičky děsí ponižující husband stitch

  Premium Přivést dítě na svět znamená pro většinu žen prožít si mnoho vypjatých chvil. Vyrovnat se s průběhem porodu nemusí být...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 26. září 2022, svátek má Andrea
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz