Demi Lovato po odvykačce: Konečně se smířila s tím, kdo je a kolik váží?

Demi Lovato se dala dohromady a zřejmě se konečně přijala taková, jaká je. | foto: koláž expres

V létě doslova utekla hrobníkovi z lopaty, když se předávkovala koktejlem drog, mezi nimiž nechyběl ani heroin. Pak následovala odvykací léčba, kterou Demi Lovato (26) tentokrát bere vážně, hodlá se konečně uzdravit. Zpěvačka sice přibrala dobrých dvacet kilogramů, na druhou stranu je možná načase, aby se přijala taková, jaká je. Tedy kus ženy.

Po hrůzostrašné letní drogové příhodě podstoupila Demi Lovato pobyt na odvykačce. Teď se zpěvačka dává dohromady. Psychicky i fyzicky. Soudě podle toho, co sdílí na sociálních sítích, jde na to pěkně od píky.

„Nelituji toho, že jsem se bavila, protože jsem tím potřebovala projít a udělat ty chyby. Nikdy ale nesmím zapomenout, že to byly chyby,“ psala zpěvačka na Instagramu s tím, jak moc je vděčná odvykacímu zařízení, díky němuž se dala zase dohromady.

„Neztratila jsem těch šest let života, vždycky mi zůstane ta zkušenost,“ dodává Demi Lovato, jež se snaží podpořit ty, kteří podobně jako ona bojovali se závislostí na alkoholu a drogách.

Demi Lovato nabírá životní sílu a zdá se, že se přijala taková, jaká je.

Demi Lovato nabírá životní sílu a zdá se, že se přijala taková, jaká je.

Přestože některá média upozorňují na to, že Demi přibrala dobrých dvacet kilo, možná i to je součást ozdravovacího procesu, aby se přijala taková, jaká je. 

Demi Lovato bojovala v létě o holý život, když se málem předávkovala drogami.

Demi Lovato bojovala v létě o holý život, když se málem předávkovala drogami.

Zpěvačka totiž odjakživa trpěla tím, že tíhne k plnějším ženským tvarům a nevyrovná se tak některým svým kolegyním z branže, které si mohou vybírat ty nejmenší ženské velikosti oblečení.

Demi Lovato patří do party hvězd, které od dětství účinkovaly na Disney Channelu, jemuž zřejmě předčasně „odevzdaly“ dětství. Jinak si totiž nelze vysvětlit, že téměř všichni z nich se v dospělosti potýkali s vážnými psychickými problémy, které si někteří léčili drogami nebo alkoholem. Na Disney Channelu začínala také Britney Spears či Selena Gomez.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat