Hezké dcery ošklivých tatínků: 7 jablek, která padla daleko od stromu

Je až s podivem, jak hezké dcery někteří slavní muži zplodili. | foto: Profimedia.cz

Slavní muži mají tu výhodou, že si mohou vybírat krásné ženy a tím pádem je velká pravděpodobnost, že se jim narodí hezcí potomci. O kterých hvězdách je řeč?

Zdá se to až neuvěřitelné, ale známých otců, které se pyšní sexy dcerami, je v “šoubyznysovém“ rybníčku habaděj. Jak v tom světovém, tak i v českém.

1.Rowan Atkinson a Lily Atkinson

Ačkoliv není slavný představitel Mr.Beana považován za velkého krasavce, jeho dcera Lily půvabná je. Komik ji už několikrát vyvedl do společnosti a nikomu se nechtělo věřit, že je spojují stejné geny.

Rowan Atkinson s manželkou a dcerou Lily.

2.Jon Voight a Angelina Jolie

Jablko od stromu padlo daleko i u těchto dvou herců. Kdo by kdy řekl, že se poměrně nevzhlednému Voightovi narodí jedna z nejobdivovanějších hereček současnosti?

Jon Voight a Angelina Jolie

3.Petr Janda a Eliška Jandová

Muzikant Petr Janda má kromě dcery Marty i dceru Elišku, která by podle mnohých klidně mohla dělat modelku. Na rozdíl od otce se může pochlubit hustou hřívou a půvabnou tváří, kterou zdědila po matce Martině Jandové.

Petr Janda a Eliška Jandová

4.Steven Tyler a Liv Tyler

Ani u zpěváka Stevena Tylera by nikdo nepředpokládal, že se z jeho dcery zrodí éterická bytost a jejími plakáty si budou mnozí vylepovat pokojíčky.

Steven Tyler a Liv Tyler.

5.Klaus Kinski a Nastassja Kinski

Zesnulý herec a režisér se nechlubil příliš hezkou vizáží a za nic nestála ani jeho povaha. Jeho krásná dcera, herečka Nastassja Kinski, o něm po jeho smrti prohlásila, že to byl nevypočitatelný násilník a tyran.

Klaus Kinski a Nastassja Kinski

6.Slávek Boura a Agáta Bourová

I český herec může být na svou dceru Agátu pyšný. I přes divoký genetický koktejl z ní roste velmi krásná dívka.

Slávek Boura a Agáta Bourová.

7.Bono Vox a Eve Hewson

Nejmladší dcera slavného muzikanta chce sice prorazit jako herečka, nicméně se jí daří i na poli modelingu. Nedávno se objevila v časopise GQ, kde jí to náramně sluší.

Bono Vox a Eve Hewson
Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:38 29. ledna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  95
 • Trapas
  71
 • Haha
  37
 • Tvl
  31
 • Cože
  26
 • Sladký
  23
Komentáře