Sebevědomí až do výšin? Fanynky Davida Gránského už mají dost jeho ega

Gránský už je na divadelních prknech jako doma. | foto: Profimedia.cz

Začínal jako neznámý mladík, kterému nikdo nedával moc šancí, ale pak se nějak v tom showbyznysu uchytil a stal se vyhledávaným „zbožím“. Jak ale sláva Davida Gránského (27) stoupala, tím mělo stoupat i jeho sebevědomí, které se dostalo až do pořádných výšin. Čím si fanoušky obrací proti sobě?

Před jedenácti lety se David Gránský snažil prorazit jako zpěvák, když se přihlásil do soutěže X Factor. Během vysílání se mu povedlo pobláznit stovky holek, které z jeho roztomilého pohledu a líbivých písniček omdlévaly a přály si být jeho holkou.

Jenže pak jeho hvězdička zapadla, trvalo nějaký čas, než dostal příležitost ukázat, že něco umí. A pak se to s ním rozjelo. Právě díky velké podpoře mladých holek se brzy dostal na vrchol a začal být o něj zájem.

Jenže to vypadá, že ta sláva vlezla Davidovi až moc do hlavy. Má se chovat arogantně, nechce se vyfotit s fanynkami, které ho právě dostaly na vrchol, obtěžují ho rozhovory, protože on už je hvězda a nepotřebuje další medializaci.

Je pravda, že teď se nezastaví, uvádí Top Star magazín a hraje v Modrém kódu, zpívá a hraje, ale neměl by i tak zapomínat na své začátky a na ty obdivovatelky, které mu k té vysněné práci pomohly. 

Kdyby nebylo fanynek, nebyl by ani fenomén David Gránský. Měl by si jich vážit, udělat si s nimi fotku, když ho o to požádají, prohodit s nimi pár slov.

Jemu to nic neudělá a jim to splní velký sen. Snad z toho vrcholku brzy nespadne na tvrdou zem. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat