Omyl dne: Takhle měl dnes vypadat David Beckham podle odhadu z roku 98!

Magazín FourFourTwo se pořádně sekl. V roce 1998 odhadoval, že z Davida Beckhama dnes bude plešatý a bezzubý stařík! | foto: Four Four TwoProfimedia.cz

Britský magazín FourFourTwo patří k nejvyhledávanějším zdrojům informací z fotbalového světa a za pětadvacet let svojí existence si vybudoval poměrně silné jméno. Teď je ale všem spíše pro smích. Na internetu se totiž objevila grafika z vydání starého přes dvacet let, která představuje odhad tehdejších redaktorů na to, jak bude v roce 2020 vypadat fotbalista David Beckham. A jde o hodně velké přestřelení!

Fotbalový magazín FourFourTwo je terčem posměchu nejen čtenářů a konkurence, ale dokonce i celého fotbalového světa. Renomovaný plátek tak trochu dohnala minulost, přesněji květnové vydání z roku 1998.

V něm chtěli tehdejší redaktoři tak trochu odlehčit téma a zveřejnili svůj odhad toho, jak bude do roku 2020 vypadat fotbalista David Beckham, už tehdy miláček ženského publika. A šlo o hodně odvážný tip.

Podle FourFourTwo by měl totiž tehdy třiadvacetiletý Beckham dnes vypadat jako vrásčitý tatík, který si přes postupující pleš stále opečovává svoje melírované vlasy, což působí mimořádně komicky. Co je možná nejhorší, populárnímu Becksovi by mělo dokonce chybět několik zubů!

Takhle by měl dnes podle magazínu Four Four Two vypadat fotbalista David...

Takhle by měl dnes podle magazínu FourFourTwo vypadat fotbalista David Beckham.

Onen čas nyní ovšem nastal a Beckham podle mnohých vypadá ve třiačtyřiceti letech mnohem lépe než v dobách aktivní kariéry. Jde o elegána, který fotí reklamní kampaně, má vlastní značku parfémů a muži po celém světě se snaží vypadat jako on.

Abychom byli fér, magazín FourFourTwo má ještě několik měsíců k dobru. Že by ale Beckham měl do půl roku začít plešatět a přicházet o zuby, tomu asi moc lidí nevěří.

Fotogalerie

Komentáře