jít naiDNES.cz

Král elegánů! David Beckham s maminkou přihlížel utkání Barbory Strýcové

David Beckham opět ukázal, že patří k těm největším štramákům na světě. | foto: Profimedia.cz

Doby, kdy válel na fotbalových trávnících, jsou dávno fuč... A to je úplně jedno! David Beckham se objevil na tenisovém utkání mezi Češkou Barborou Strýcovou a Serenou Williamsovou a opět všechny utvrdil v tom, že je s přibývajícím věkem větší a větší elegán. A palec nahoru si zaslouží i jeho maminka Sandra!

Z fleku by mohl zahrát Jamese Bonda! Bývalý fotbalista David Beckham zřejmě ani zdaleka nedosáhl vrcholu svojí elegance. Naopak, s přibývajícím věkem je to čím dál lepší!

Tentokrát se král všech gentlemanů ukázal na tenisovém Wimbledonu, dokonce přihlížel utkání české hráčky Barbory Strýcové, která bohužel proti Sereně Williamsové padla. A ženy z něj opět šílely.

Beckham se tentokrát blýskl v obleku hořčicové barvy s elegantní košilí a stylovou kravatou. Kompletně potetované ruce vykukující z rukávů sice v případě mnoha lidí celkový dojem kazí, jenže u Beckse jako by platil pravý opak, vypadal jako ještě větší frajer!

David Beckham opět ukázal, že patří k těm největším štramákům na světě.

David Beckham a jeho nenapodobitelný úsměv

David Beckham opět ukázal, že patří k těm největším štramákům na světě.

Jako vždy byl středem pozornosti.

David Beckham opět ukázal, že patří k těm největším štramákům na světě.

David Beckham

A opomenout nesmíme ani stylovou dámu v růžovém kostýmku, která po Beckhamově boku pro jednou nahradila slavnou Spice Girl Victorii Beckham.

Nešlo o nikoho jiného než o jeho maminku Sandru! 

Fotogalerie

Komentáře