Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  V čem se liší Beckhamovi oproti Sussexovým? Daleko lepší pověst v USA!

  V čem se liší Beckhamovi oproti Sussexovým? | foto: Profimedia

  Meghan Markle (42) a princ Harry (38) odešli před pár lety ze Spojeného království do Spojených států amerických. Nejsou ale jediným slavným britským párem, jenž si život v USA vyzkoušel. Své o tom vědí i manželé Beckhamovi, kteří „za velkou louží“ žili několik let. Ameriku si naprosto oblíbili a mezi místními občany se jim dostalo velkého uznání. To stejné se však o Sussexových říct nedá, ve Státech se jim vůbec nedaří a svým chováním vytočili kromě amerických obyvatel a velkých firem i samotného prezidenta Bidena.

  David Beckham (49) a Victoria Beckham (49) dříve bydleli i ve Spojených státech amerických. V roce 2007 si pořídili obrovské sídlo v kalifornské Beverly Hills. Sídlo mělo rozlohu 1200 metrů čtverečních a stálo 22 milionů dolarů. O jedenáct let později ho prodali za neuvěřitelných 33 milionů dolarů z toho důvodu, že opět začali trávit více času v rodném Londýně, a to kvůli pracovním povinnostem Davida Beckhama.

  Victoria si na život ve slunné Kalifornii rychle zvykla a dařilo se tam i jejímu byznysu. Zároveň svůj život v USA zdokumentovala v úspěšné televizní reality show. Ta představovala bývalou členku Spice Girl, která se stěhovala do Spojených států, kde její manžel David Beckham začal svou fotbalovou kariéru za Los Angeles Galaxy.

  Bývalé sídlo Beckhamových v USA

  V USA se manželé stali velmi populárními a oblíbenými, zároveň tam vychovávali i své děti, udělali si spoustu přátel a o životě ve Spojených státech se vyjadřovali jen pozitivně. Když byla v roce 2015 Victoria hostem známé americké moderátorky Ellen DeGeneres, zmínila, že její nejstarší syn Brooklyn v Americe získal i svou první práci na částečný úvazek a chodil si přivydělávat do místní kavárny.

  „Pracuje v místní kavárně, myje tam nádobí asi už dva roky. Podle mě je to skvělé. Víte, my s Davidem hodně pracujeme, děti jsou pro nás vším, ale myslím si, že je důležité, aby měly určité návyky, ať už jde o ty etické, pomoc druhému, nebo o pracovní morálku,“ zmínila Victoria v pořadu moderátorky Ellen DeGeneres.

  Naopak princ Harry (38) a Meghan Markle (42), kteří se do Spojených států amerických odstěhovali poté, co opustili britskou královskou rodinu, už se takového úspěchu nedočkali. Naopak dokázali proti sobě poštvat jak americké obyvatele a firmy, tak samotného prezidenta Bidena. Jejich útočištěm se stala Santa Barbara v Kalifornii, kde si pořídili luxusní sídlo za 15 milionů dolarů.

  Na živobytí v Americe se posléze snažili vydělávat tím stylem, že prostřednictvím rozhovorů, dokumentů, knih a dalších veřejných výstupů špinili jméno britské královské rodiny a odmítali pracovat jiným způsobem. To se jim ale vymstilo a kvůli jejich lenosti a lžím s nimi mediální domy, včetně Spotify, zrušily spolupráci. Zároveň si USA nechtěly pokazit vztahy se Spojeným královstvím.

  Není žádným tajemstvím, že i Beckhamovy pojí s britskou královskou rodinou dlouhodobě velmi dobré vztahy a nevynechali žádnou velkou událost, na kterou byli pozvaní, a to i přesto, že kvůli tomu museli z USA do Británie několikrát odletět jen „na otočku“. To se ale o Sussexových říct nedá. Ti s královskou rodinou i přes rodinné vztahy nemluví a ve Spojeném království je nenavštěvují.

  „Kdykoliv jsem byl během své kariéry požádán, abych udělal cokoliv ohledně královské rodiny, Jejího Veličenstva, princů, našeho krále, vždy jsem to byl velmi ochotný udělat. Vyrostl jsem v rodině royalistů. Dnes vzpomínám na své prarodiče, protože kdyby moji prarodiče byli naživu, byli by tady, takže je hezké být tady, abych se všemi oslavil život Jejího Veličenstva a její odkaz, že odchází,“ řekl Beckham po smrti královny Alžběty II.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 18:35 pondělí 4. prosince 2023. Anketa je uzavřena.

  • Super
   25
  • Haha
   8
  • Tvl
   5
  • Cože
   4
  • Trapas
   4
  • Sladký
   3