Nejroztomilejší foto: Rolins ukázala svoje lásky, kam se hrabe Rytmus...

Dara Rolins s dcerou Laurou a psím mazlíčkem si užívají i českou zimu. Rozhodně neplatí, že ji celou musí strávit v tropech. | foto: Instagram Dary Rolins

Dara Rolins (46) po měsíci na Bali dala vale exotice a vydala se zpátky na rodnou hroudu. Doma ji přivítaly nejen davy rozjásaných fanoušků, ale i milovaná členka rodiny, která během exotické dovolené zůstala doma. Psí slečna z rodu pomeranianů nemá chybu!

Všechny starostlivé matky a ti, kdo měli obavy, že by dcera Dary Rolins během dovolené na Bali hodně zameškala, mohou být v klidu. Zpěvačka už je zpátky v Česku a vrací se k obvyklému pracovnímu nasazení.

„Dneska se Lola vrátila do běžného režimu. Pondělí, škola volá. Přišly jsme ji vyzvednout spolu s Foxinkou,“ nechala se slyšet u momentky, na níž je kromě ní a Loly také jejich psí slečna, která se rázem stala miláčkem internetu.

„Jak jsme si povídaly při té sněhové procházce, konstatovaly jsme, že jsme vlastně hrozně rády, že už jsme zase zpátky doma,“ smála se zpěvačka, která podle svých slov ještě pár dní bojovala s jet lagem.

„Jsem zpátky a vzala jsem to zkratkou přes Tatry. Nešlo odstartovat líp než na Mistrovství Slovenska tanečního sportu v Popradě. Na to, že jsme se potkaly s Lolou už ve čtyři hodiny ráno v kuchyni u ledničky, mám slušnou výdrž. Ten sedmihodinový časový posun mi komplikuje život vždycky jen při příletu domů, když letíme tam, je to v pohodě,“ podivuje se Dara s tím, že vše zřejmě vyřeší euforie ze změny prostředí.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat