Sobota 18. září 2021, svátek má Kryštof
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Rolins řekla pravdu o ženách (n)a Instagramu. Verešová jí tleská, a co Krainová? No...

  Co spojuje Verešovou, Rolins a Krainovou? Kromě dokonalé postavy a záliby v plavkách jsou to i slova o světě žen, který umí být dost nemilosrdný. | foto: Koláž Expres.cz

  Všechny tři vypadají božsky, jsou velmi úspěšné, pracovité a svět k nim právem vzhlíží. V tomto ohledu si nemají co vyčítat. Nerovný souboj nastává v momentě, kdy krásky promluví a chtějí světu svěřit nějakou životní zkušenost či cenné ponaučení. Vítězí Dara Rolins (48), Andrea Verešová (41), nebo Simona Krainová (48)?

  Není pochyb o tom, že Andrea Verešová má sklony k tomu mudrovat, moc mluvit, do věcí se zbytečně zamotávat a říct něco, čeho později lituje. Třeba když chtěla cukrovku léčit tequilou. Své slabiny si ale uvědomuje a umí ocenit ty, kdo jsou v tomto ohledu zdatnější. Hold tak vzdala Daře Rolins, lépe než známá zpěvačka by prý těžký a nevděčný úděl žen v dobách instagramových nevystihla.

  „Právě myslím na to, jak je dnes náročné balancovat v tom našem ženském světě plném všech těch nároků a předsudků, pod všudypřítomným tlakem na dokonalost. Jak v něm vypoměřovat tu akurátnost? Komu vyhovět dřív,“ ptá se Dara Rolins, která se svými slovy trefila do černého.

  „Neměla bys tolik jíst, najez se pořádně! Jsi moc tlustá, jsi hubená. Ty se nemusíš malovat, mohla ses trochu namalovat. Máš slovo, tak mluv. To je chlapská záležitost, nemíchej se do toho. Zavře občas pusu? Moc toho nenamluví,“ začíná zpěvačka s výčtem protichůdným „pravd“, které ženy slýchávají.

  „Jsi příliš samostatná, jsi málo samostatná. Ta sukně je moc krátká, v té dlouhé sukni vypadáš jako babička. Jak to myslíš, že nepiješ? Na holku dost piješ. Ta je úplně blbá, ta je nějak moc chytrá. Jak se v tom ku*va vyznat?“ pídí se Dara, která dochází k jasnému shrnutí a závěru, který by si měla každá zoufalá a ztrápená žena pamatovat.

  „Nikdy nevyhovíš všem,“ vzkazuje zpěvačka a influencerka těm, kdo mají těžkou hlavu z toho, že se nezavděčí všem.

  Dara Rolins při rozhovoru pro Expres.

  „Neexistuje nic jako dokonalý stav. Je to jen na nás a našem vnímání světa. Žít a nechat žít a starat se hlavně o sebe,“ doplňuje s tím, že tím nemá na mysli sobeckost a egoismus, spíše uklízení vlastních „zabordelených“ prahů.

  „V případě jakékoli potřeby někoho usměrňovat, vychovávat, poučovat, prosím aplikovat na dětech, v ideálním případě vlastních,“ prosí Rolins a Verešová jí tleská, protože o tom také něco ví, nejednou si podobné poznámky vyslechla.

  Kdo by čekal, že slova Rolins podepíše i Simona Krainová, která poslední dobou mluví podobně jako Dara, nedočkal by se. Je zajímavé, že známá kráska se nad údělem ženy zamýšlí stále častěji, což nebývalo zvykem. Na motivační moudra ji nikdy moc neužilo, zatímco Dara ke svým fanouškům promlouvá už léta. Teď je všechno jinak. 

  Úspěšná modelka by ráda dostála postu influencerky i v tom, že bude své věrné ovlivňovat také tím, co říká a vysílá do světa. Ne vždy se jí to podaří, ale žádný učený z nebe nespadl.

  „Za nešťastnou ženou mnohdy stojí minimální úcta k sobě samé a nulová sebeláska. Ale proč? Žádná z nás není dokonalá, každá ale máme něco, díky čemu jsme vlastně unikátní a svým způsobem krásné,“ vzkázala před pár dny Simona Krainová. To když řešila kritiku svých velkých rtů ze strany některých dam, s nimiž se moc nepárala. 

  Čas od času také pro zpestření přihodí nějaký ten citátek.

  „Jestliže si neuděláte čas na vytváření takového života, jaký opravdu chcete, budete nakonec nuceni strávit hodně času při vypořádávání se s životem, který nechcete,“ vypůjčila si slova motivačního guru jménem Kevin Ngo.

  Tak to vypadá, že se nám rodí nová koučka, která bude lidem pomáhat se životem. Přibere si Krainová další práci? Uvidíme, každopádně bude zajímavé to sledovat...

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Nesmysly o inflaci v Česku. Znovu bude nízká, uvidíte, tvrdí ekonom Michl

  Premium ČSÚ zveřejnil, že inflace je nejvyšší od roku 2008, 4,1 %. Hned v pátek jsem k tomu vydal v MF DNES článek „Nebojte se...

  Chci přidat 20 tisíc. Generaci Z kuráž nechybí, s trpělivostí už je to horší

  Premium Sedmatřicetiletý Libor vede pobočku banky v krajském městě. Za poslední měsíce přijal několik mladých lidí, dvacátníků...

  Hladovění je to nejlepší, co pro sebe lidé mohou udělat, říká neurolog

  Jde o největší problém současné medicíny, a to bez ohledu na covid-19 - Alzheimerova nemoc, nejčastější typ demence....

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 18. září 2021, svátek má Kryštof
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz