Pátek 1. července 2022, svátek má Jaroslava
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Zkouška ohněm vztahu Písařovicové a Brzobohatého: Přežije Danielina láska veřejnou válku?

  Moderátorka Daniela Písařovicová (43) se ocitla v nelehké situaci. I když je nyní partnerkou hudebníka Ondřeje Brzobohatého (39), jejich vztah prochází zatěžkávací zkouškou, která může všechno hezké zabít. Tedy alespoň se o to jeho exmanželka Táňa Kuchařová (34) snaží. A zpěvák jí sedl na lep. Kdy dojde distingované novinářce s oběma trpělivost?

  Ještě nedávno to vypadalo, že se Ondřej Brzobohatý udrží na uzdě a nenechá se zatáhnout do kampaně své bývalé manželky Táni Kuchařové. Jenže se nakonec nechal od modelky vyprovokovat a tím zahájil veřejnou bitku, kterou nakonec odnese především jeho nová dívka Daniela Písařovicová. I když ta to může jen zdálky pozorovat, v útocích od Táni hraje hlavní roli. Sexy blondýnka totiž přišla s tvrzením, že Daniela udržovala s Ondřejem vztah, když se manželé pokoušeli o miminko.

  „To, že je s Danielou, bylo v éteru už dlouho, to jsem taky nepropálila já. To, že si spolu začali a svůj vztah posunuli do úplně jiné roviny záhy poté, co jsme byli velmi čerstvě po obnovení církevního svazku a pracovali jsme v té době na rodině, to je prostě fakt, to tak je,“ vyjádřila se modelka.

  A to byla pro hudebníka poslední kapka. I když do té doby taktně mlčel a zdál se být nad věcí, nakonec se do veřejného praní prádla nechal taky zatáhnout a nebral si servítky.

  „Krize, rozchod, rozvod, vždy jde o selhání obou partnerů. Není v něm vítězů ani poražených. Hledat viníka či hrát si na oběť je stejně zoufalé a trapné, jako je obhajovat se před křivými obviněními. I proto jsem tak dlouho mlčel. Situaci však Taťána svými výroky vyhrotila do stavu, kdy se už ozvat musím. Daniela se se mnou, tedy s rozvádějícím se a následně rozvedeným mužem, začala blíž stýkat až v průběhu tohoto roku,“ napsal na Instagram Ondra.

  Lidem, kteří tento trojúhelník sledují, nezůstala Daniela lhostejná a někteří se do ní začínají na Instagramu pouštět, moderátorka prozatím odráží útoky se ctí a s nadsázkou. Nicméně kvůli své práci novinářky v DVTV by ani nemohla jednat jinak, protože by na sebe strhávala špatnou pozornost, což by jí rozhodně snižovalo kredit. Proto otázka, jestli tento obrovský tlak, který je na ni vyvíjen jak od Táni, tak od lidí, kteří se do ní pouštějí, dokáže ustát a nezavrhnout vztah kvůli tomu, aby měla klid a nebyla tahána bahnem.

  Vždyť ona se nikdy ke svému soukromí nevyjadřovala, ani na Instagramu neuvidíte nic, co by ji odhalovalo více, než by sama chtěla. Jak se popasuje s novou rolí rádoby rozvracečky manželství, z čehož ji Kuchařová obvinila?

  Daniela Písařovicová a Ondřej Gregor Brzobohatý v pořadu Inkognito

  A i kdyby to byla pravda, pamatujeme si doby, kdy oba manželé Gregorovi vykřikovali, jak nic bulvárního ve svém životě nepotřebují, protože jedou jen salonní vystupování umělce a modelky, kteří dělají vážné a společensky prospěšné věci.

  Jakmile se ale objevil první problém v podobě toho, že jdou od sebe, Kuchařová neslezla z obrazovky společenského pořadu na Primě a bulvární praktiky teď na sebe používají oba. Je asi pochopitelné, že Ondřej Brzobohatý měl potřebu obhájit svou novou dívku, to mu nikdo nemůže vyčítat.

  „Dlouho jsem nad tím, s ohledem na to hezké, co bylo v našem vztahu, jen tiše skřípal zuby. Mám toho však už akorát dost. Na rozdíl od mé exmanželky Taťány nevyhledávám pozornost bulváru, abych v něm následně mohl šířit lži a demagogie, které by druhé očerňovaly a mě v očích veřejnosti vykreslovaly v tom lepším světle. Proč to Taťána dělá? Nechápu. Platí fakta, která byla jasně řečena, tedy že od srpna minulého roku byly rozvodové papíry na stole, od září žiju sám a Daniela ani nikdo jiný toho nikdy nebyl příčinou,“ uvedl na Instagramu Brzobohatý.

  Je to tak, že k propagaci svých charit či muzikálů, jeden teď Brzobohatý chystá, stejně společenská média potřebují, protože ve Financial Times se o nich psát nebude, a navíc sami nahrávají médiím tím, co se u nich na sociálních sítích děje, zejména Kuchařová, která si už opravdu začíná nevidět do pusy. Čím déle bude tato agonie trvat, tím více z toho bude veřejnost těžit pro své pobavení.

  Daniela Písařovicová a Ondřej Gregor Brzobohatý se společně vypravili na narozeninovou párty Petra Jandy.

  Nebylo by se tak čemu divit, kdyby Písařovicová, která vždy stála stranou společenských médií, nakonec bouchla do stolu a mělo by to negativní efekt na její nový partnerský vztah. Je dobré spolu překonat na začátku nepříjemné věci ohledně bývalé manželky, ale je třeba také myslet na to, že u hudebníka a modelky se jistý společenský zájem předpokládá, zatímco u novinářky seriózního média už ne. Písařovicová má prezentovat veřejný zájem v informacích, nikoliv hlavní postavu ve zhrzeném milostném trojúhelníku, do něhož byla proti své vůli zatažena coby zlá královna, na to by také Kuchařová měla myslet.

  Přestože se i její rozhořčení a pocit zrady nad nevydařeným manželstvím dá pochopit, ale osočovat toho třetího z konce partnerského vztahu není fér nikdy, její zloba by tak měla směřovat pouze na bývalého manžela, a ne na tu, která ji nahradila. Dostat se do tak komplikovaného vztahu, kdy se dva rozvádějí, není snadné pro nikoho a vina leží primárně na těch, kdo své manželství nedovedli udržet, ta třetí nebo ten třetí, ať už je to muž, nebo žena, je pouze produkt něčeho, co evidentně nefungovalo.

  Začít by tak každý měl u sebe a zpytovat svoje svědomí, ne svědomí nového partnera.

  Danielin vztah s Ondrou sice zatím kvete, chodí spolu mezi své přátele, vypadají zamilovaně, ale nezvítězí u ní nakonec pud sebezáchovy a nebude chtít ze všeho vycouvat? Jedno je jasné, jestli tento nelítostný boj jejich láska vydrží, už je nemůže nic rozdělit.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Proč dřív lidé vypadali na fotce starší. Rychleji se stárnulo, nebo je to klam?

  Premium Tak schválně, udělejte si čas a zalistujte rodinnými alby. Podívejte se na svoje rodiče, prarodiče, praprarodiče. A...

  Rozvod, má prohra. Voříšek o synech, bohu Nedvědovi i bláznivé dietě

  Premium Evropský titul, zlato se Spartou, reprezentační srazy v pověstném hotelu Praha i rady od idolu Pavla Nedvěda, ale taky...

  Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

  Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 1. července 2022, svátek má Jaroslava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz