jít naiDNES.cz

Expartnerka Daniela Nekonečného: Nikdo ho nehledal, byl osamělý

Tři dny. Tak dlouho měl Daniel Nekonečný (†52) ležet mrtvý ve svém pronajatém bytě, než ho tam bez známky života našli. Jak je ale možné, že se po něm nikdo tak dlouho nesháněl? Podle jeho expartnerky Zuzany Kardové nic zvláštního. Vždy usměvavý a radost rozdávající zpěvák prý žil osamělý život a nikoho kolem sebe neměl!

Česko včera zasáhla smutná zpráva. V pouhých 52 letech zemřel zpěvák a bavič Daniel Nekonečný. A jak záhadně žil, tak i zemřel. Podle dostupných informací měl být ve svém pronajatém bytě nalezený dva až tři dny po tragické události.

„On nikoho, kdo by se o něj staral, neměl. Byl v kontaktu jenom se svým manažerem, se kterým si volali, jenom když byla práce. Navíc nebylo nic divného, že někomu nebral telefon. Takový on prostě byl,“ prozradila Expresu Zuzana Kardová, která s Nekonečným prožila dlouhých devatenáct let života a rozešla se s ním teprve před pěti lety. Rychlý konec mu po rozchodu podle svých slov dokonce sama prorokovala, což si dneska vyčítá.

„V posledních dnech jsem mu chtěla volat, ale neustále jsem si říkala, proč bych se mu měla první ozývat vždy já. Dneska toho lituju,“ propukla v pláč Nekonečného expartnerka. Té jsme se zeptali, zda již ví, kdy bude pohřeb. Zatím ale prý rozhodnuto není.

„Čekáme na výsledky pitvy a hlavně, kdy nám vydají tělo. Pak to začneme řešit,“ řekla nám žena, jež nám již v úterý sdělila, že by si přála Daniela Nekonečného pohřbít v jeho žlutém obleku.

Ačkoliv se zprvu spekulovalo o tom, že se mohl předávkovat nebo spáchat sebevraždu, Kardová si myslí, že za vším vězí zcela něco jiného. „Podle mě a i jeho sestry mu selhalo srdce. Často si stěžoval na bolesti a míval ty své infarktové záchvaty,“ tvrdí žena, která s ním strávila dlouhých devatenáct let, tudíž k němu měla ze všech lidí nejblíž. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:10 čtvrtek 25. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  15
 • Trapas
  14
 • Super
  13
 • Haha
  10
 • Sladký
  10
 • Tvl
  8
Komentáře