jít naiDNES.cz

Landovi poškrábal Porsche a vydělává mu na turné. Lístky jdou na dračku

Takhle Petr V ničil Landovo auto. | foto: Expres.cz

Většina jeho fanoušků by ho nejradši viděla zlynčovaného, on by mu přitom měl poslat děkovný koš plný petláhví piva. Řeč je o Petru V., který ke konci července v opilosti poničil luxusní Porsche zpěváka Daniela Landy. Tomu sice způsobil šedesáti tisícovou škodu, ale postaral se o nevídaný mediální zájem.

Tohle by nevymyslel ani ten nejzdatnější PRista. A přesně to populární zpěvák, který se v posledních týdnech intenzivně připravuje na svůj zářijový Velekoncert, potřeboval. Poté, co policie České republiky zveřejnila záznam, jak mu opilý mladík ničí dlažební kostkou, rozjela se kampaň, kterou by nezaplatil ani ten nejštědřejší sponzor.

Daniel Landa svá rally auta ničí každou chvíli, na své Porsche ale dával pozor.

Daniel Landa svá rally auta ničí každou chvíli, na své Porsche ale dával pozor.


O Landově poničeném autě napsali i na webových stránkách Daily Mirror. Největší slávu Petr V získal, když se video dostalo na facebookový profil CarBuzz. Tam jej již shlédlo skoro 14 milionu lidí a sdílelo více než 227 tisíc rozhořčených milovníků aut.

Fotogalerie

A i když si většina z nich přála Petra V na místě zlynčovat nebo minimálně dát pár výchovných facek, Landa získal další body k dobru, když přes média vyzval všechny své fanoušky, aby muže, který mu poničil vůz, nechali na pokoji, protože v mládí lidi dělají různé hlouposti a nepřeje si, aby ho kdokoliv trestal.

Petr V tak docílil naprostého opaku. I když si původně myslel, že Daniela Landu svým činem ztrestá, sám si udělal celosvětovou ostudu, musel si smazat všechny své profily na sociálních sítích, bude muset zaplatit minimálně opravu Landova auta a ještě se nenáviděnému Landovi postaral o publicitu, o kterou se jeho týmu do té doby mohlo jenom zdát.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:31 9. prosince 2015. Anketa je uzavřena.

 • Super
  0
 • Haha
  0
 • Cože
  0
 • Trapas
  0
 • Sladký
  0
 • Tvl
  0
Komentáře