jít naiDNES.cz

Dcerka Hůlky se narodí do mobilheimu, kde ale bude rodina žít?

Hůlka chce do léta postavit nový dům. | foto: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

První potomek Daniela Hůlky se narodí do provizorních podmínek. Zpěvák, který i se svou těhotnou manželkou momentálně žije v mobilheimu, má ale velké plány. Do léta by chtěl mít postavený nový dům. Kde budou ale žít do té doby?

Ještě než oslaví padesáté narozeniny, stane se Daniel Hůlka poprvé otcem. Jeho o 23 let mladší manželka mu porodí dcerku Rozárku. „Nebyla to žádná náhoda a neplánovaná akce. Děťátko jsme chtěli a velmi usilovně jsme na tom pracovali,“ svěřil se nám zpěvák, který touží, aby jeho dítko vyrůstalo v Jevanech.

Právě tam ale momentálně se svou ženou žijí v provizorních podmínkách v mobilheimu. „Budeme částečně v Praze, kde mám byt, a do tepla by měl být postavený barák. Chtěl bych, aby dítě vyrůstalo na venkově, a ne ve smogové Praze. Já bydlím na venkově, protože nemám rád města,“ prozradil Hůlka s tím, že jakmile počasí dovolí, bude pokračovat demolice stávajícího chátrajícího domu a někdy na přelomu března a dubna se začne stavět.

A ačkoliv je jako starý mládenec zvyklý na svůj klid, rodičovství se nebojí. Nebojím se, že by mi narušila můj klid. Jsem dost dospělý, abych to zvládl. Navíc dostávám spoustu knížek, jak být správným otcem, ale myslím si, že to máme v sobě. Není to o tom, že by se to člověk musel načíst v knížkách. Je dobré nějaké informace získat, ale je blbé, když někdo podlehne té panice a čte všechno možné. Pak se v tom ztrácí. Až to přijde, budu vědět, co mám dělat,“ myslí si Dan, který dal své ženě v nakupování výbavičky volnou ruku.

Říkám si, ať si tu užije,“ vysvětlila hvězda chystaného muzikálu Robinson, který bude mít premiéru v březnu příštího roku. A možná je to i odměna za to, že bude muset jeho žena porod zvládnout bez jeho podpory. Hůlka nám totiž prozradil, že u narození svého prvního potomka nebude.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 12. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  23
 • Haha
  6
 • Sladký
  5
 • Cože
  4
 • Trapas
  3
 • Tvl
  3
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře