jít naiDNES.cz

Daniel Nekonečný si na sklonku života hledal novou střechu nad hlavou

Daniel Nekonečný si na sklonku života hledal nový domov. | foto: koláž expres

Přestože vypadal neustále nad věcí a obklopoval se křiklavě žlutou barvou na znamení optimismu, jeho život nebyl vždy jen zalitý sluncem. Jak informoval Blesk.cz, zpěvák Daniel Nekonečný (†52) hledal v posledních dnech života nový domov. Majitel řeporyjského domu, v němž frontman skupiny Šum svistu bydlel, se chystal nemovitost prodat.

Život krále rozkoše Daniela Nekonečného byl poslední roky spjatý s Řeporyjemi, kde si pronajímal dům. Na pražské čtvrti oceňoval zejména to, že byl stále nablízku přírodě, kterou tak miloval.

Podle informací Blesku se majitel domu rozhodl nemovitost prodat, a tak byl zpěvák nucený najít si nové obydlí. S manželem o tom víme, Dan se nám svěřil,“ řekla webu Blesk.cz zpěvačka Eva Pilarová, která s Nekonečným vystupovala. 

Kontaktovali jsme majitele Petra Štěpánka,  který popřel, že by chtěl dům prodat. „Není to pravda, v současné době nic neprodávám,“ sdělil Expresu.

Daniel Nekonečný se do Řeporyjí přestěhoval se svou tehdejší přítelkyní Zuzanou Kardovou, s níž byl celých devatenáct let. Po rozchodu si Zuzana sice našla nové bydlení, i tak ji od zpěváka dělil pouhý kilometr.

Tělo Daniela Nekonečného našel v úterý majitel domu v koupelně. S největší pravděpodobností umělec zemřel již v sobotu, tedy tři dny předtím. Příčinu smrti objasní až výsledky pitvy, která měla proběhnout ve středu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:34 26. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  22
 • Tvl
  16
 • Super
  15
 • Cože
  15
 • Haha
  13
 • Sladký
  11
Komentáře
Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 21. září 2019, svátek má Matouš

jít naiDNES.cz