Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí! Herečka měla o Vánocích autonehodu a při dechové zkoušce se přišlo na to, že měla v krvi kolem dvou a půl promile alkoholu. Po tomto incidentu Dáda na chvíli zmizela z veřejného dění. V neděli, měsíc po incidentu, se umělkyně svým fanouškům ozvala a jistě nečekala takové ovace!

Zdaleka ne každá celebrita se může pochlubit takovými fanoušky, jako má česká královna dětských srdcí Dáda Patrasová. Kdo čekal studenou sprchu za jízdu v opilosti, ten se velmi mýlil. Mnozí ji zahrnují chválou a komplimenty, naopak spílají jejímu muži Slováčkovi. 

Nejvěrnější fanoušci

Obecně se Dagmařini sledovatelé především radují z jejího návratu. Herečka se totiž po opilecké autonehodě zcela odmlčela. Tedy až do neděle, kdy se pochlubila snímkem se svým italským amantem. „Konečně nějaký příspěvek, chyběla jste mi tu, Dádo!“ jásá fanynka. „Legenda české umělecké scény,“ konstatuje jiná. „Už jste mi tady chyběla, paní Patrasová,“ vítá ji další.

Milovníci Dagmařiných ženských předností

Pak se najdou tací, jimž bývalá sexbomba stále nedá spát a dodnes opěvují její ženské přednosti. „Ty vole, Dádo, ty seš raketa! Sexy prsa!“ složil jí poněkud nemístný kompliment jeden fanoušek. „Vy jste ale pr*ina! Felix by si měl uvědomit, o co přichází!“ myslí si další. „Promiňte, ale vy*erte se na toho starého škaredého a odporného dědka... Nezaslouží si vás. Toto je pravé ořechové,“ schvaluje Patrasové přítele jistá fanynka.

V Česku pije každý!

V neposlední řadě nesmí chybět ani skupina obdivovatelů, kteří omlouvají hereččinu slabost pro alkohol. „Super, Dádo! Chce to jen sílu! S pitím občas bojuje každý!“ utěšuje Patrasovou jeden z fanoušků. „V Česku chlastá skoro každý, ale když je to ženská, tak je to skandál ještě větší! Kdyby byla chlap, tak by bylo vše ok, ale ženská, to je skandál!“ míní další.

Opilecká nehoda sice připravila Patrasovou o řidičák a poslední práci v muzikálu Sněhová královna, ale jistá prestiž a obdiv fanoušků jí přesto zůstaly.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat