Felix a jeho ženy: Nejprve usedl ke stolu s Dádou, pak vyrazil za Gelemovou!

Felix Slováček strávil Štědrý den s rodinou. | foto: Instagram

Milenka Felixe Slováčka Lucie Gelemová o Vánocích málem pořádně ostrouhala. Její milý dal totiž přednost rodině a ke stolu na Štědrý den nejprve usedl po boku manželky Dády Patrasové. Ta svou sokyni za poslední měsíc popíchla už podruhé, začátkem prosince totiž na Instagramu zveřejnila fotku, na níž si se Slováčkem dávají na první pohled hodně vášnivý polibek. Gelemová si ale nakonec tolik zoufat nemusela, na večeři už Felix dorazil za ní.

Válku o Felixe Slováčka sice herečka Dáda Patrasová nejspíš dávno prohrála, její manžel na ni ovšem stále nezanevřel.

Během včerejšího dne totiž Dáda na Instagramu zveřejnila fotografii svojí spokojené rodinky, na níž nechybí ani Slováček. Sedí na čestném místě přímo v čele stolu, hned po boku svojí zákonné manželky. A všichni vypadají velmi spokojeně.

„Štědrý večer nastal,“ okomentovala stručně Dáda, které na Vánoce zjevně vůbec nic nechybělo.

Skoro to až vypadalo, že jí dal Felix přednost před svou milenkou Lucií Gelemovou. Ve skutečnosti se ale známý hudebník nejspíš zkrátka jen rozhodl ctít tradici a část Vánoc strávil s Patrasovou kvůli dětem. Následně totiž odjel a Štědrý večer už věnoval jen svojí současné lásce. 

Tvrdá rána pro Felixovu milenku Lucii Gelemovou!

Tvrdá rána pro Felixovu milenku Lucii Gelemovou!

Tento měsíc jde již o druhou fotografii se Slováčkem, kterou Dáda zveřejnila. Na té první si spolu dávali pusu, na první pohled mnohem více než kamarádskou, což mnozí brali jako popíchnutí Gelemové. A oheň byl na střeše.

Felix vzápětí celou situaci u Gelemové žehlil, veřejně se nad fotografií rozohnil a dost ostře na Dádu zaútočil.

„Proboha, co to vůbec vytahuje?! Vůbec nevím, kdy ta fotka pod nějakou větví vznikla. Rozhodně je už hodně stará. Vždy když se naleje, dělá tyhle výmysly. Už nevím, jak se bránit,“ soptil ve vyjádření pro Blesk.cz.

Následně pak přidal fotku právě s Gelemovou, aby všem ukázal, komu ve skutečnosti jeho srdce patří. Přímo v komentářích pak zaútočila pro změnu Dáda a Slováčkovi na oplátku vzkázala, že je „dementní a starej“. Teď je ovšem ostrá hádka zjevně zažehnána a oba už zase našli společnou řeč!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:48 24. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  69
 • Trapas
  45
 • Super
  23
 • Cože
  19
 • Sladký
  16
 • Tvl
  16
Komentáře