Drahokoupil chce být tváří pořadu Showtime: Nahradí na CNN Větrovského právě on?

15. května 2020
Promotér Petr Větrovský (34) sice v pořadu Showtime na CNN Prima News skončil dříve, než začal, ale nevadí. Na jeho místo se celkem aktivně dere další adept, kterého netřeba tolik představovat. Zpěvák Vojtěch Drahokoupil (24) by se o jeho místo rád ucházel.

„Dobrý den, dočetl jsem se, že se hledá moderátor do pořadu Showtime. Měl bych veliký zájem. Níže posílám životopis,“ napsal do redakce Expresu sympaťák Vojta Drahokoupil, který by o uvolněný post po promotérovi Petru Větrovském hodně stál.

Ani se mu nedivíme. Kdo by nechtěl být kolegou Evy Perkausové a Laďky Něrgešové. Nehledě na to, že být vidět na CNN Prima News přece jen něco znamená a do životopisu si to rádi zapíšete.

„Herec, zpěvák, moderátor, který hledá nové zkušenosti v oblasti médií, TV seriálech. Mám za sebou bohaté zkušenosti před kamerou, moderováním vlastních pořadů,“ napsal o sobě mladý zpěvák, který by rád sbíral další zkušenosti, a jak vidno, ničeho se nebojí.

Navíc o něm nepochybuje ani známý hudebník a úspěšný autor a producent.

„Chtěl jsem, aby náš Hamlet 2020 měl v sobě určitou křehkost a zranitelnost, která bude v kontrastu s pěveckým záběrem, který Hamlet má. Což je přesně to, co Adam Mišík i Vojta Drahokoupil naplňují,“ nechal se na konkurzu do muzikálu Hamlet slyšet Janek Ledecký.

Jenže to bylo na prahu epidemie koronaviru a od té doby se leccos změnilo. Ne že by snad Drahokoupil přišel o hlas a talent, spíše se do nenávratna posunula muzikálová sezona a vyprodaná hlediště.

Tak držme Vojtovi palce, přece jen má za sebou i úspěšné moderování na Óčku, a tak by se na CNN Prima News jistě neztratil. Snad by případným novým chlebodárcům nevadilo, že před časem křepčil a o štěstí se ucházel v show Tvoje tvář má známý hlas na Nově.

Co na to říkají na CNN Prima News? To pro vás samozřejmě zjišťujeme!

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:57 sobota 12. září 2020. Anketa je uzavřena.

  • 31
  • 29
  • 26
  • 26
  • 25
  • 24
Komentáře