Sobota 1. dubna 2023, svátek má Hugo
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Grznár, ochranka pro Kluka s kamením a bizarní ženská bitka! Víme, co chystá Clash of the Stars

  Co čekat od další tiskovky Clash of the Stars? | foto: Koláž Expresu

  Vyhrocené stare downy, výhrůžky násilím i fanatičtí fanoušci v ochozech! V úterý večer se v pražském Duplexu uskuteční další tisková konference organizace Clash of the Stars. Dojde k odhalení jednotlivých zápasů, které budou k vidění na březnovém galavečeru v pražské hale O2 universum. Promotéři se zatím snaží vše usilovně držet pod pokličkou. Redakci Expresu se ale podařilo zjistit, na co se milovníci bizarních soubojů mohou těšit tentokrát. Velkou zálibu slibuje ženská válka i zápas kontroverzního kulturisty Filipa Grznára. Tiktoker Ondřej Untermüller alias Kluk s kamením se nám svěřil, že na tiskovku dorazí raději v doprovodu ochranky!

  Organizace Clash of the Stars, která se specializuje na MMA zápasy influencerů a celebrit, vletěla minulý rok na český trh jako uragán. Stačil jeden turnaj, který byl tehdy kvůli covidové pandemii ještě takřka bez fanoušků, a z Clashe se stal fenomén českého internetu.

  Na letošní rok promotéři plánují velkou expanzi. Důkazem budiž březnový galavečer, který se má poprvé uskutečnit v pražské hale O2 universum. Oproti výrazně menší Královce, která byla dějištěm minulých dvou turnajů, se jedná o obří posun.

  Co se týče jednotlivých zápasů, hlavní představitelé organizace dělají všechno možné i nemožné pro to, aby jména bojovníků zůstala pod pokličkou.

  Už dříve bylo odhaleno, že se na turnaji objeví kulturista Filip Grznár, jehož po loňském vítězství nad rivalem Alešem Bejrem vyzval Slovák Pagy, který trénuje se zápasníky Oktagonu.

  „Je to skvělý wrestler a podle mě to konečně bude zápas, který bude mít nějakou úroveň. Je to dobrý soupeř, a pokud prohraji s dobrým soupeřem, vlastně mi to ani nevadí. Vadí mi prohrát s někým, kdo je horší,“ řekl Expresu před časem Grznár, který se pochopitelně na úterní tiskovce objeví.

  Filip Grznár během zápasu s Alešem Bejrem

  Datel jako host, fanoušci se těší na Kotlára

  Tiskové konference se zúčastní i influencer Marek „Datel“ Valášek, který je považován za hlavní hvězdu organizace. Na svém kontě má dvě výhry na body nad Freescootem a raperem Vercettim, nyní Datla k zápasu vyzývá již zmíněný Bejr.

  „Já jsem určitě pro ten zápas, akorát teď se mnou má Clash pravděpodobně jiné plány, co se týče soupeře do budoucna, takže Aleš můj příští soupeř nebude, i když by mi to nevadilo. Možná až ten přespříští,“ svěřil se nám Datel, který na tiskovce tedy bude nejspíše jen v roli hosta.

  V kuloárech se spekuluje o tom, že promotéři Clash of the Stars chtějí Datlovi domluvit souboj s raperem Senseyem, s nímž se Marek popichoval na jedné z posledních tiskovek.

  Úterní akce v pražském Duplexu se zcela jistě zúčastní nový fenomén českého internetu Jaroslav Kotlár, který na posledním galavečeru schytal tvrdé k. o. od kulturisty Karlose Bendy, ale získal si mnoho příznivců díky netradičním vyjadřovacím schopnostem.

  Jaroslav Kotlár

  Kotlár se skrz sociální sítě dlouhodobě hecuje s influencerem, který si říká Abé Charvát. Podle informací Expresu je velmi pravděpodobné, že jejich vzájemný zápas proběhne právě na březnovém galavečeru.

  Kluk s kamením chce na tiskovku ochranku. Zápas s Fregamerem nebude

  Jedním z nejočekávanějších zápasů akce měla být bizarní válka dvou podivínů. Ondřej Untermüller alias Kluk s kamením měl bojovat s Davidem Pražákem alias Fregamerem, snoubencem populární Shopaholicadel.

  „Teď už mohu potvrdit, že se tento zápas neuskuteční,“ řekl Expresu spolupromotér Clash of the Stars Jakub Jíra. Podle zpráv, které máme k dispozici, je důvodem chování Shopaholicadel, jež svému snoubenci zápas zakázala a neustále si vymýšlela nové a nové požadavky.

  Kluk s kamením je připraven na další MMA zápas.

  Untermüller, jehož proslavila účast v pořadu Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem, ale o zápas nejspíše nepřijde. „Na tiskovce Ondra bude, ale jestli oznámíme jeho soupeře, to se nechte překvapit,“ sdělil Expresu tajemným hlasem Jíra.

  To, že na březnovém turnaji bude zápasit, nám naznačil i sám Untermüller, který se redaktorovi Expresu také svěřil s velmi překvapivou informací.

  „Na tiskové konferenci budu mít ochranku,“ napsal nám Kluk s kamením, který se nejspíše obává toho, že by ho někteří fanatičtí fanoušci mohli v klubu napadnout. Na minulých konferencích byl totiž Untermüller hlasitě vypískán.

  Ondřej Untermüller alias Kluk s kamením

  Bizarní ženská bitka: Kulturistka proti BJJ zápasnici

  Hlavní tvář Clash of the Stars, bývalý zápasník Oktagonu Tomáš Linh Le Sy, už dříve uvedl, že na čtvrtém galavečeru bude k vidění také velmi zajímavý ženský duel.

  Na jedné straně bude stát fitness trenérka a kulturistka Aneta Adamusová, která s bojovými sporty nemá prakticky žádné zkušenosti.

  Její soupeřkou bude bývalá bojovnice Oktagonu Michaela Dostálová, která se pyšní černým páskem v brazilském jiu-jitsu a poslední dobou hlavně provokuje sexy snímky na platformě OnlyFans.

  Michaela Dostálová

  Váhový rozdíl mezi oběma ženami bude podle Le Syho kolem třiceti kilogramů ve prospěch Adamusové.

  „Lehce bych zatím asi favorizoval Míšu, že nějakou páku, nebo spíše škrcení najde. Ale favorizuji ji opravdu lehce, dejme tomu 60:40,“ řekl v rozhovoru pro deník Sport promotér.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Starý dům už neprodáte. Unijní směrnice ale může být protiústavní, tvrdí právníci

  Premium Zateplování, výměna kotle i oken, solární panely na střechu… Nechcete starý dům opravovat „po evropsku“? Rychle se jej...

  Přežila Terezín i Osvětim. Bůh není, takové utrpení by nedopustil, říká

  Premium Měla si užívat bezstarostné mládí, namísto toho si musela na kabát přišpendlit židovskou hvězdu. V 15 letech ji...

  Hokej se změnil v jatka. Píše o nich i Wikipedie, extraliga se styděla

  Premium Jen co se ve zlínském kamrlíku pro rozhodčí potkal Roman Polák s kolegy, hned měli jasno: „Pánové, dnes to může být...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 1. dubna 2023, svátek má Hugo
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz