Neděle 14. dubna 2024, svátek má Vincenc

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Neposedná ňadra, sexbomby z OnlyFans a rvačka v ochozech! Šílená tiskovka Clash of the Stars

  Takhle vypadala poslední tiskovka Clash of the Stars! | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

  Organizace Clash of the Stars představila startovku na svůj čtvrtý turnaj, který se uskuteční 11. března v pražské hale O2 universum. Na tiskovce v pražském klubu Duplex opět nebyla nouze o bizarní momenty. Mezi některými zápasníky to vřelo natolik, že členové ochranky museli být neustále v pohotovosti. Došlo také k drsné rvačce v ochozech a slovenská sexbomba z OnlyFans měla během tiskovky menší problém s neposednými ňadry!

  Už 11. března se v pražské hale O2 universum uskuteční čtvrtý galavečer organizace Clash of the Stars, která se zaměřuje na MMA zápasy influencerů a celebrit.

  Promotéři dlouho drželi jména zápasníků pod pokličkou, v úterý večer se ale na tiskové konferenci v pražském klubu Duplex novináři i fanoušci dozvěděli, co organizace chystá za šílenosti.

  Na pódiu to začalo hodně vřít hned na samém začátku představování jednotlivých zápasů. Podivíni Václav Flach a Aleš Olejník se do sebe několikrát pustili a musela je od sebe odtrhávat ochranka.

  „Jsem král Berouna,“ prohlásil o sobě Flachs, který si nechal vytetovat nápis Clash of the Stars na rameno.

  Jeho soupeř Olejník, který úzce spolupracuje s youtuberem Alešem Bejrem, navrhl, že si vše mohou vyříkat na místě, a několikrát se snažil přelézt přes stůl ke svému soupeři. Členové ostrahy byli ale proti a znesvářené šílence usazovali zpět do židlí.

  Aleš Olejník se neustále dobýval za svým soupeřem.

  Na tiskovce byl představen také velmi unikátní ženský zápas, který promotéři nazývají duelem „Davida proti Goliáši“. Bývalá zápasnice Oktagonu a držitelka černého pásu v brazilském jiu-jitsu Michaela Dostálová se totiž v kleci postaví mohutné kulturistce Anetě Adamusové.

  Dostálová se Expresu svěřila, že rozdíl mezi nimi je zhruba pětatřicet kilogramů. „Ale já jsem zvyklá trénovat s mnohem těžšími, než jsem já. Můj trenér vážil ještě více než Aneta,“ řekla nám krásná Míša, která se nyní hodně věnuje svému profilu na OnlyFans.

  Tiskovka Clash of the Stars

  Zápas, který v Česku nemá obdoby: Tři šílenci v kleci!

  Za největší bizár tiskovky lze považovat ohlášení zápasu, který v Česku nemá obdoby. V březnu se v kleci utkají tři internetoví podivíni: Matouš Kaluba, Max Green a Kluk s kamením. Všichni budou bojovat proti sobě naráz!

  „Bude to takzvaný deathmatch. Kdo zůstane stát poslední, ten vyhraje,“ vysvětlili pravidla promotéři.

  Max Green se dočkal obřích ovací.

  Během stare downu to velmi jiskřilo zejména mezi Klukem s kamením a Maxem Greenem. Druhý jmenovaný na úvod rozšlapal dárek v podobě nasazovacích uší a Ondřej Untermüller do něj naběhl.

  Tiskovka Clash of the Stars

  Opět musela zasahovat ochranka. Kaluba se pak natolik rozvášnil, že mu ze saka vypadla peněženka, a všichni v ochozech se hlasitě smáli.

  Tiskovka Clash of the Stars

  Když je řeč o tom, co se dělo v zákulisí, je třeba zmínit drsnou šarvátku mezi slovenskými streamery Halienem a Ziamwem. Ti se spolu mají utkat podle pravidel MMA, ale začali se prát už na tiskovce mezi svými kamarády a fanoušky. Druhý jmenovaný si z bitky odnesl šrám na čele.

  Sexbomba z OnlyFans si kontrolovala ňadra: Chci zhubnout

  Organizace Clash of the Stars připravila také ojedinělý zápas mladých krásek. V kleci se proti sobě postaví hned čtyři influencerky najednou.

  Budou bojovat v dvoučlenných týmech. Na jedné straně bude Kristal Shine a Denisa Ryndová. Proti nim budou hvězdy OnlyFans Inked Dory a Karina Pedro.

  Sexy Slovenky dorazily na tiskovku spolu a v backstagi to vypadalo, že si velmi dobře rozumí.

  Karina Pedro a Inked Dory

  Vnadná kráska Karina během tiskové konference měla menší problém, aby uhlídala svůj nabušený dekolt.

  Několikrát si před fotografy upravovala svá neposedná ňadra a pak vysvětlila, proč na výzvu vlastně kývla. „Chtěla jsem zhubnout,“ překvapila fanoušky sexbomba z OnlyFans.

  Tiskovka Clash of the stars

  Mnoho lidí nejspíše překvapilo, že se na turnaji Clash of the Stars 4 objeví také účastník reality show Love Island a Survivor Nathan Dzaba, který si nedávno střihl zápas s Adamem Raiterem v Oktagonu.

  Tiskovka Clash of the stars

  Nathan bude chtít odčinit porážku, jeho soupeřem bude influencer Freescoot, který původně měl zápasit s rivalem Dannym z TVTwixx.

  Jakub Smrek alias Freescoot

  Na galavečeru se představí také známá jména Clashe, jako jsou Filip Grznár, Tadeáš Veselý či Jaroslav Kotlár.

  Tisková konference Clash of the Stars
  Tadeáš Veselý
  Tisková konference Clash of the stars

  Hlavní duel bude mezi Kryštofem Novákem, vítězem druhé řady Love Islandu, a Tomášem Chlupem, který v minulosti točil gay porno a nyní ho na Instagramu sleduje 1,4 milionu lidí.

  Tisková konference Clash of the stars

  Fanoušci bizáru na sociálních sítích píší, že je hlavní duel karty zklamal. Novák ale na tiskovce oznámil, že je v organizaci z toho důvodu, aby lidem ukázal kvalitní sportovní výkon.

  „Bizáru tu budete mít dost, já jsem tu spíše pro to, abych přinesl trochu vážnější fighty,“ řekl potetovaný fitness trenér.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 15:36 čtvrtek 1. června 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   32
  • Haha
   17
  • Tvl
   7
  • Sladký
   6
  • Super
   5
  • Cože
   4