jít naiDNES.cz

Milionová svatba roku: Šaty od Diora, lunapark a Benny Benassi!

Jejich den byl téměř podobně sledovaný jako královská svatba. Při pohledu na příspěvky ze svatby The Ferragnez aneb návrhářky Chiary Ferragni a zpěváka Federica Leonarda Lucii se ale vůbec nedivíme. Šlo totiž o největší událost tohoto podzimu. Na svatbě nechyběl vlastní lunapark nebo koncert a novomanželé připravili i nevídaný ohňostroj.

Přesně 1. září proběhla svatba jedněch z nejsledovanějších Italů na Instagramu. A byla přesně taková, jak se dalo očekávat, a možná ještě větší. Ano si řekli Chiara Ferragni a Federico Leonardo Lucia, jenž si říká Fedez, za doprovodu obrovské show. Po klasickém obřadu, jenž proběhl v kulisách zahrady v sicilském městečku Noto, se novomanželé odebrali vyměnit svatební oblečení a zahájili slavnostní večeři, během níž se podávalo několik chodů a nechyběl ani šestipatrový dort. 

Ferragni ve svůj velký den oblékla sněhobílou róbu od Diora, jež měla dlouhou vlečku a krajkové body se stojáčkem. Byla naprosto úchvatná. Fedez ničím nešokoval, vzal si klasický černý oblek, doplňkem mu byly malůvky na jeho těle. 

Na večeři se Chiara ukázala v – o něco – zajímavější róbě. Dior jí totiž ušil šaty plné výšivek přímo na míru. Na sukni tak nechybělo například její ikonické očičko nebo vyznání lásky, které si s Fedezem věnovali. 

Tato róba lehce připomínala svatební šaty Angeliny Jolie, které na sobě měly malůvky dětí. 

Nebylo to však naposledy, co se módní návrhářka převlékla. Na párty a v lunaparku by se totiž v dlouhých šatech pohybovala opravdu těžko, a tak než večírek spustili, vyměnila dechberoucí róbu za krátké šaty jako baletka. 

Na hlavě měla navíc drdol, ve kterém si mohla naplno užít tanec na pódiu anebo jízdu na ruském kole.

Pár se vzal 1. září.

Manželé skutečně mysleli na každý detail a dali si opravdu záležet na tom, aby se hosté na jejich svatbě bavili. Možná i více než oni. 

Instagram, kdy jejich profily sleduje více než dvacet milionů lidí (Fedeze více než šest a Chiaru přes čtrnáct milionů), je totiž plný videí, jak hosté řádí na kolotočích či se předbíhají u automatu s boxerem. 

Takto odstartoval večírek.

Zároveň nezapomněli na velký ohňostroj a koncert, během kterého zazpíval i Fedez. Později se ke své lásce přidala i Chiara.

Mimo tento hudební zážitek si hosté mohli poslechnout i DJ Bennyho Benassiho. Fedez pak na Instagramu zveřejnil, že stories ze svatby si prohlédly více než tři miliony lidí, na účtu Chiary se počet sledovatelů během její svatby zvedl zhruba o milion.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:41 31. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  19
 • Tvl
  18
 • Trapas
  16
 • Haha
  14
 • Cože
  10
 • Sladký
  8
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře