Úterý 26. září 2023, svátek má Andrea
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Charlotte Štiková se chlubí luxusem, okradené ženy zuří: Policie nás ignoruje!

  Charlotte Štiková se dál chlubí luxusem a svým tělem. Policie její kauzu prý zatím odložila. | foto: Koláž Expresu

  Už několik měsíců čelí vážnému podezření, že skrz sociální sítě okradla několik žen o nemalé peníze. Charlotte Štiková (27) ale nadále dělá, že se jí věc netýká a skrz Instagram se chlubí luxusem a štíhlou postavou. Obráží módní butiky a salony, utrácí za nové šaty i dokonalé účesy. Několik údajně okradených žen přitom na známou influencerku před časem podalo trestní oznámení. „Policie ale případ odložila,“ svěřily se Expresu ženy, které tvrdí, že je Štiková okradla.

  Redakce Expresu letos v dubnu upozornila, že se českým internetem opět šíří zprávy o nekalém byznysu Charlotty Štikové. Zveřejnili jsme svědectví ženy, která tvrdí, že influencerce zaplatila peníze za značkovou mikinu Gap, ale zboží dodnes neviděla.

  Krátce po vydání prvního článku se nám ozvalo několik dalších žen, které mají podobnou zkušenost.

  „Jsou mezi námi tři ženy, které si koupily brýle za 2500 korun, a žádná nic nedostala. Další tři zaplatily 2000 korun za ty samé šaty a dopadlo to stejně,“ svěřila se Expresu paní Marie, jež se všechny okradené snaží sjednotit kvůli hromadné žalobě.

  „Okradených je nyní dvacet. Postupně se přidávají další a další. Jsme v kontaktu už s právníkem a řešíme, co dál. Doporučil mi, abychom šly na policii. Chystám se právě dát ostatním holkám pokyny,“ dodala před časem žena, která tvrdí, že mezi okradenými je i paní na mateřské a slečna těsně před porodem.

  Štiková, kterou redakce Expresu už mnohokrát oslovila, si z celé věci očividně nic nedělá. Na Instagramu se dál chlubí sexy fotkami své štíhlé figury a ráda také ukazuje, že často chodí do solárek, kadeřnických salonů či luxusních módních butiků pro nové oblečení. Komentáře u nových snímků si Charlotte blokuje, protože někteří lidé ji nazývali „zlodějkou“.

  Policie případ prý odložila, nad Charlottou zlomil hůl i její otec

  Dámy, které tvrdí, že je Štiková okradla o peníze, vytvořily skupinu na Facebooku, kde si mezi sebou vyměňují zkušenosti. Několik z nich bylo prý už na policii podat trestní oznámení. Před pár dny se ale dozvěděly, že Charlottě nejspíše žádný průšvih nehrozí.

  „Patřím mezi ty ženy, které podaly trestní oznámení. Dnes jsem dostala vyrozumění, že se věc odkládá,“ tvrdí paní Jana. „Bylo mi řečeno to samé. Odůvodnili to tím, že je nás málo,“ přidává se slečna Nikol.

  „Tohle jí nesmí projít, už jenom z principu,“ zuří jedna z údajně okradených žen, která hecuje ostatní poškozené, aby ani ony snahu nevzdávaly.

  Je možné, že Štiková nakonec kvůli výše popsané kauze nebude mít problémy se zákonem. Je ale evidentní, že celá věc má zásadní dopad na její soukromý život.

  Odstřihla se od ní rodina a nedávno Charlotte přišla o svého dost možná posledního spojence, jehož měla ve svém otci Michalovi. Podnikatel Michal Štika se dcery dlouho zastával, před časem nad ní ale definitivně zlomil hůl.

  „Chtěl bych sdělit všem, kteří mi píší zprávy ohledně mé dcery Charlotty a jejích pochybných obchodů na sociálních sítích. Je mi to velice líto, ale bohužel nemám vliv na skoro 27letou ženu, která si žije svým životem,“ vzkázal okradeným ženám Michal Štika, který ještě nedávno popíral, že by jeho dcera jela v nekalém byznysu.

  „Poslední dobou dokonce přerušila kontakt s rodinou, která s ní chtěla řešit její záležitosti. Velice mě to mrzí a jako otce zraňuje. Doufám, že se Charlotte vzpamatuje a svoje záležitostí srovná,“ dodal podnikatel.

  Podle dobře informovaného zdroje Expresu se po Praze už delší dobu šušká, že se Charlotte slušně utrhla ze řetězu a její rodina si s ní neví rady.

  „Není na tom dobře, všichni jí chtějí pomoci, ale ona o to asi nestojí,“ svěřil se člověk, který má k Charlottě velmi blízko, ale nepřál si být jmenován.

  „Vůbec nevíme, co dělá, kde bydlí a s kým se stýká. Nekomunikuje s námi a nemůžeme jí tedy pomoci. Vím jen, že je to poněkolikáté a Charlotte prostě dělá kraviny. Od nás se úplně odtrhla,“ řekl Expresu manžel Charlottiny sestry Ornelly Josef Kokta, jemuž okradené ženy také píší a žádají ho o pomoc.

  Máte podobnou zkušenost s Charlottou Štikovou? Ozvěte se nám na tip@expres.cz!

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Kdo vládne Hradu. Co jsou zač lidé kolem prezidenta a o co spolu válčí

  Premium Z Hradu se půl roku po inauguraci Petra Pavla stává mocenské sídlo, v němž hlava státu nemá vždy hlavní slovo....

  Prapor Azov vrací úder. S Rusy si srovnává účty za jatka v Mariupolu

  Premium Za zprávou o osvobození dvou malých vesnic na východě Ukrajiny se skrývá zajímavý příběh. Osudy obránců Mariupolu,...

  Agáta a Soukup: Nečekaný zvrat u soudu. Co se stalo při předání dcery Rozárky?

  Premium Rozchod slavné herečky Agáty Hanychové (38) a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (54) má mnohem složitější pozadí, než...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 26. září 2023, svátek má Andrea
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz