První žena od Angeliny? Proslýchá se, že Brad Pitt randí s Charlize Theron!

Nový hvězdný pár? Proslýchá se, že Brad Pitt skončil s Charlize Theron. | foto: koláž expres

Přestože se poslední týdny spekulovalo, že rozvádějící se Brad Pitt (55) se vrátil k exmanželce Jennifer Aniston (49), není tomu tak. Idol ženských srdcí se totiž nechal poblouznit úplně jinou kráskou stříbrného plátna, kterou prý není nikdo jiný než Charlize Theron (43).

Od té doby, co se v roce 2016 provalilo, že nerozlučná dvojice Brad Pitt a Angelina Jolie jde od sebe, celý svět s napětím sleduje, kdo se stane další partnerkou nejopěvovanějšího hollywoodského hezouna.

Ta chvíle zřejmě nastala, protože v zahraničních médiích se šíří zvěsti o tom, že Brad Pitt našel zalíbení v jihoafrické krásce Charlize Theron, herečce, která získala Oscara za hlavní roli ve filmu Zrůda.

Scházejí se tak měsíc. Nejdřív to bylo jen o přátelství, pak se jejich vztah ale proměnil v něco víc,“ měl uvést zdroj z Pittova okolí. Pár se údajně seznámil díky intervenci Seana Penna, který s Charlize Theron tvořil pár, a dokonce byli i zasnoubení.

Charlize Theron je elegantní dámou...

Charlize Theron

Mnohým fanouškům se touto zprávou možná zničil sen o tom, že se Brad Pitt jednou přece jen vrátí ke své exmanželce Jennifer Aniston, s níž byli považováni za pár snů. Jejich vztah trval od roku 2000 do roku 2005, kdy si Pitt začal s herečkou Angelinou Jolie, se kterou byl do roku 2016 a má s ní šest dětí.

Loňský rok se také spekulovalo o tom, že měl Pitt románek s uznávanou architektkou a umělkyní Neri Oxman, na kterou byl odkázán kvůli projektu, na němž se sám podílel.

Údajná nová láska Brada Pitta je nejen slavná a uznávaná herečka, kterou známe z oscarového snímku Zrůda či z nového Šíleného Maxe, ale také je známý drsný příběh z doby jejího dospívání.

Hereččin otec byl alkoholik a jednou, když se vracel po propité noci domů, začal po domě střílet a vykřikovat, že zabije jak Charlize, tak její matku, dokonce měl vystřelit na dveře, za nimiž se tehdy patnáctiletá dívka ukrývala. V ten moment přiběhla její matka Gerda a v sebeobraně svého opilého muže před zraky Charlize zastřelila.

Fotogalerie


Komentáře