„Nevaž se, odvaž se“ Boudové a Dědíka: Herečka ho trumfla díky průsvitné róbě

Na Českém plese se samozřejmě také tančilo. Královnou parketu se stala jednoznačně Nela Boudová. A nebylo to jen kvůli průsvitným šatům. | foto: Koláž Expres.cz

Koncem loňského roku nebylo Nele Boudové (51) moc do skoku. Krach druhého manželství a následný rozvod na náladě nikomu nepřidají. Do roku 2019 ale herečka vstoupila zvesela a v Obecním domě na Českém plese jí byl parket chvílemi docela malý. Strčila do kapsy i Marka Dědíka (35), který do společnosti vyvedl manželku Terezu.

Až budou tvůrci StarDance hledat nové hvězdy, které tančí, měli by upřít svůj zrak na um Nely Boudové. Ta válí nejen na prknech, která znamenají svět, ale i na parketu. Názorně to se svým tanečním partnerem předvedla na Českém plese v Obecním domě.

Herečka a dabérka, která propůjčila hlas například Julii Roberts, zahodila zábrany a kontrolku „Co tomu řeknou lidi“ a bavila se po svém. Taneční kreace by jí přitom mohl závidět i leckterý profík.

Svoje o tom ví třeba Marek Dědík, který v kole řádil se svou manželkou Terezou. Měl co dělat, aby Boudovou svými finesami trumfnul, a ve finále se mu to stejně nepovedlo. Nela totiž tasila superzbraň. Tou byly černé šaty, které byly „tak trochu“ průsvitné. Těm tanečník konkurovat prostě nemohl. Ostudu si ale na plese rozhodně neutrhl, naopak. 

O poznání decentněji své taneční číslo pojali návrhář Osmany Laffita a jeho partner Guy. Ti se soustředili spíše na legrácky s přítomnými fotografy než na taneční variace.

S patřičnou grácií se nesla i herečka Zdeňka Žádníková Volencová, která si večer ve společnosti náležitě užívala. Však také vystřídala hned několik partnerů, pochopitelně pouze tanečních. Gentlemana, s nímž plula parketem, později večer vystřídal její manžel Radek Žádník.

Manželku Zuzanu vyvedl také zpěvák Tomáš Savka, který má velké štěstí! Jeho choť, shodou okolností čtyřnásobná matka, nejen skvěle vypadá, díky taneční průpravě mu na plese ostudu v kole rozhodně neudělala. 

K tanci a poslechu na Českém plese letos zazpívali například Michal David, Jitka Zelenková, Monika Absolonová nebo Tereza Mátlová. O hudební doprovod tak bylo postaráno královsky.

Fotogalerie

Komentáře