jít naiDNES.cz

Celebrity předvedly své mazlíčky: Platí tu heslo jaký pán, takový pes?

Říká se, jaký pán, takový pes. České celebrity minulý týden své domácí mazlíčky vyvedly do společnosti a vy teď můžete posoudit, zda je toto přísloví pravdivé. Kdo má toho největšího psa a kdo na toho svého sotva dohlédne?

Otvíračka nového obchodu s doplňky pro psy se neobešla bez českých celebrit a jejich mazlíčků. Své chlupaté kamarády ukázala například herečka Tereza Brodská nebo manželka známého režiséra Jiřího Menzela Olga

Obě se pochlubily těmi nejmenšími psíky - čivavami. 

Zatímco Olga Menzelová má svého mazlíčka jako kamaráda pro děti, Brodská se bez svého chlupatého štěstí nehne na krok. „Úplně jsem tomu propadla. Jsem psí nadšenec,“ pyšní se Tereza.

To Monika Absolonová vyvedla svého neposedného labradora Jonáše, kterým roky baví své fanoušky. Její pes je totiž stejně jako panička velmi aktivní. A tak často dochází k nehodám. „Když byl Jonáš malinký, rozcupoval desítky pelíšků,“ vzpomínala Monika.

Svého čtyřnohého kamaráda mimo jiné ukázala i Nikol Švantnerová nebo Marta Jandová, které se za pejska hodně lidí směje. Je to totiž voříšek. „Poznámky na svůj vzhled slýchá často. Je po mně,“ říká Jandová, která si však z posměšků nic nedělá.

Nikol zase ukázala, že má velké srdce. Fenku Lilly totiž adoptovala z útulku.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:00 pátek 26. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  15
 • Tvl
  8
 • Cože
  7
 • Trapas
  7
 • Sladký
  7
 • Haha
  6
Komentáře