V České Miss přituhuje! Nové vedení nahnalo dívky v mrazu na skálu jen v plavkách!

Finalistky České Miss 2017 v Tatrách mrzly. | foto: Koláž Expresu

Soustředění České Miss 2017 se začíná Martinu Ditmarovi a Evě Čerešňákové vymykat kontrole. Nebo je možná spíše potíž v tom, že soutěž mají pod patronátem právě tihle dva. V jejich hlavách se totiž zrodil plán vyhnat šestnáct finalistek ven do mrazu a fotit je v plavkách.

Nová ředitelka České Miss Eva Čerešňáková s partnerem Martinem Ditmarem měli opět jeden ze svých „úžasných“ nápadů. Poté, co dívky na první castingu nahnali v plavkách do soupravy metra, nyní přišli s jinou neuvěřitelnou věcí.

Křehké finalistky musely polonahé pózovat v mrazu na ostrých kamenech ve Vysokých Tatrách, kde fotily nové propagační snímky.

Čerešňáková s Ditmarem se dříve svěřili, že nejlepší nápady vznikají po láhvi vína. Podle toho, co dívky musely vytrpět a co jim přitom hrozilo, odhadujeme, že u této myšlenky musela padnout celá bedna.

Přestože dívky mrzly a šlo o velmi náročné focení, Čerešňáková zachumlaná do péřovky nechtěla ze svého úmyslu ustoupit. Podle jejich slov ji inspirovala vlastní zkušenost ze zimního soustředění Miss v Alpách, kde se jako mladá finalistka také fotila jen v prádle.

Focení bylo náročné, především proto, že se vstávalo poměrně brzy ráno, od šesti hodin už dívky líčil zkušený tým vizážistek, v osm vyrážely připraveny na svah a focení bylo naplánováno na celý den na různých místech Skalnatého plesa. Venku mrzlo a hustá mlha chvílemi i zkomplikovala focení, ale početný a zkušený tým si s tím poradil a i finalistky byly šikovné. Bylo vidět, že to sice pro ně byl adrenalin, ale užívaly si to,“ okomentovala focení Eva Čerešňáková.

Otázkou je, jaký má soustředění v Tatrách smysl. Zatím to totiž vypadá, že Ditmar s Čerešňákovou tam vzali dívky mrznout. A pokud se všechny vrátí zpátky zdravé, bude to malý zázrak.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:17 12. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  25
 • Tvl
  19
 • Haha
  16
 • Super
  11
 • Cože
  11
 • Sladký
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat