jít naiDNES.cz

Finalistky České Miss řádily na písku, Pecha si svlékl tričko!

Finalistky České Miss a Miss Universe Slovenské republiky 2019 ve Žlutých lázních | foto: Česká Miss

Finálový galavečer České Miss a Miss Universe Slovenské republiky 2019 už se kvapem blíží, krásky mají ještě poslední dny příprav, než se poperou o korunku krásy. Na volejbalovém turnaji ve Žlutých lázních se ale spíš o jejich přízeň prali přítomní pánové.

Jan Kopečný, Peter Pecha a Matyáš Hložek nemají společnou jenom vášeň pro muzikály, ale také pro krásné ženy. Když dostali nabídku zahrát si s finalistkami České Miss a Miss Universe Slovenské republiky 2019 volejbal, neváhali ani vteřinu.

A ačkoliv se jednalo o soutěž družstev ve volejbale, ve Žlutých lázních v Praze se testosteron dál krájet. Zatímco krásky se budou pokoušet porotu zaujmout 25. srpna v Hudebním divadle Karlín, kde se uskuteční finálový galavečer, pánové se předváděli na beachvolejbalovém hřišti.

Své snažení a předvádění se dotáhl nejdál držitel Ceny Thálie Peter Pecha, kterého již brzy čeká svatba s krásnou Kateřinou Sedlákovou. Zpěvák totiž neváhal ani vteřinu a při první příležitosti si ze svého těla strhl tričko, aby mohl přítomným kráskám předvést své mužné tělo.

K jeho smůle měli ale všichni diváci oči jenom pro přítomné krásky. Sami se podívejte, jak si finalistky na hřišti vedly.

Fotogalerie

Komentáře