Nové české miss promluvily: Kotková září, vítězka umí jen naučené prázdné fráze

Co řekly krásky ke svému triumfu bezprostředně po přímém přenosu? Vítězka se moc nepředvedla. | foto: Jiří Pitrof, Tilen Vajt

Včerejší noc se nesla ve jménu nové České Miss, kterou se stala, k velkému překvapení všech, rodačka z Náchoda a studentka FTVS Andrea Bezděková (21). Mnohem větší preference však měla finalistka, která obsadila post České Miss World, bloggerka Natálie Kotková (22). Na třetím místě se umístila teprve osmnáctiletá rodačka z Ostravy Kristýna Kubíčková (18). Co nám holky řekly těsně po přenosu? Vítězka by se měla obarvit čistě na blond. Alespoň by ladila. Vnitřně!

Česká Miss je jednou z nejprestižnějších událostí roku a Expres.cz u toho samozřejmě nemohl chybět. Naše redaktorka hned po skončení přímého přenosu vyrazila vstříc novopečeným českým múzám a zjišťovala jejich první dojmy.

Jako první spěchala za největší favoritkou soutěže, která však smolně obsadila druhé místo, Natálií Kotkovou. Na otázku, co říká na to, že skončila druhá, odpověděla nevěřícně: „Jako na to není co říct, vůbec nechápu, že se to fakt stalo, to není možné. Absolutně jsem to nečekala a strašně jsem si to užívala. Vlastně bych si to dala ještě jednou,“ dodala s úsměvem živelná blondýnka.

Na dotaz, zda jí trošku přeci jen nemrzelo, když vyhrála druhé místo, čímž si zavřela dveře k absolutnímu vítězství, pronesla nadšeně: „Vůbec! Co by mě mrzelo. Pojedu na Miss World, mám druhé místo. Je to paráda!“

Novou Českou Miss se stává Andrea Bezděková. Vpravo Česká Miss World Natálie...

Novou Českou Miss se stává Andrea Bezděková. Vpravo Česká Miss World Natálie Kotková a zleva Miss Earth Kristýna Kubíčková.

Natálka je jako vichřice. Temperamentní, otevřená, upovídaná a neskutečně milá. O to větší ránu naše redaktorka dostala, když se přesunula k samotné vítězce soutěže, éterické Andree Bezděkové.

Ta jen pár minut po svém triumfu pronesla: „V mém životě se toho změnilo hodně. Česká Miss mě obohatila, ale hlavně vnitřně. Strašně jsem posílila a jsem teď mnohem rozhodnější a i sebevědomější. Ale zdravě.“

Jediné co hlubokomyslnému vyjádření novopečené královny krásy chybělo, byl výrok o světovém míru.

Trojice nejkrásnějších dívek České republiky pro rok 2016.

Trojice nejkrásnějších dívek České republiky pro rok 2016.

Třetí misska Kristýna Kubíčková exkluzivně pro Expres sdělila: „Cítím se úžasně. Teprve teď si to začínám uvědomovat, jak tu s námi mluví hodně novinářů.“

Na otázku, zda jí nemrzí, že nevyhrála, pohotově odvětila: „Ale já jsem vyhrála. Třetí místo. Mě nemá co mrzet.“

Co se krásy týká, každý má jiný vkus, a tak celou věc nelze objektivně zhodnotit. Ohledně prázdných slov však máme jasno.

Záznamy rozhovorů spolu s tím, co se dělo bezprostředně po přenosu, naleznete v článku níže.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:40 1. srpna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  79
 • Haha
  32
 • Super
  23
 • Cože
  18
 • Tvl
  16
 • Sladký
  14
Komentáře