Čvančarová v čele Černých vdov zválcovala Bábu z ledu i The Voice

18. února
Nový krimiseriál Černé vdovy, který odstartoval v neděli večer na obrazovkách televize Prima, v čele s Jitkou Čvančarovou (40) odstavil konkurenci na druhou kolej. Horkou novinku si zapnulo téměř 1,6 milionu diváků, o kterých se konkurenčnímu The Voice Česko Slovensko nebo Bábě z ledu na České televizi mohlo jenom zdát. Večer s nimi trávilo zhruba o milion diváků méně.

Jsou to násilníci a gangsteři, které mít doma nechcete. Přesně to si řekly hlavní hrdinky krimiseriálu Černé vdovy Jitka Čvančarová jako Johana, Jana Plodková v roli Renaty a Lucia Siposová coby Veronika. Rozhodly se svých manželů zbavit stylově a s láskou. Při oslavě narozenin tak na chatě vybouchla loď. 

Dan v podání Martina Stránského a Honza neboli Petr Vršek to mají spočítané, štěstí měl jen Mirek, kterého si zahrál Filip Blažek. Ten běsnění přežil. „Jestli mají ženy vedle sebe skutečně takové násilníky, ani se jim nedivím, že pánové takto dopadli,“ vyjádřil pochopení Filip Blažek, jehož Mirek se neustále doma oháněl pistolí.

Martinu Stránskému zase scénář předepisoval to, že se dost nevybíravě chová ke své seriálové ženě Jitce Čvančarové. „Nakonec je to udělané docela decentně. Scénář to popisoval daleko hůř. Vlastně to necháme na fantazii diváka. Ta hrozba tam je, počáteční útok, ale je to jen náznak,“ popsal herec a dabér moment, když se točila scéna, jak nebohou Jitku mlátí. „Vadilo mi chovat se tak k ženě, a k Jitce obzvlášť. Máme spolu léta krásný a přátelský vztah,“ líčí seriálový Dan, který se se svými kolegy rád potkal.

„S ní je to vždycky krásný. Prvně jsme se viděli v divadle ve hře Ať žije královna!, to je tak dvanáct let, a pak se občas potkáváme před kamerou, ale není toho moc, asi nám to není souzeno. Naposledy jsme spolu točili vánoční pohádku,“ nešetřil chválou Stránský, jenž Čvančarovou považuje za jednu z nejlepších hereček u nás.

Nezbývá než doufat, že si to budou myslet také diváci a úspěch Černé vdovy zopakují i příští neděli.

Fotogalerie

Anketa

Čvančarová v čele Černých vdov zválcovala Bábu z ledu i The Voice

Super 34
Haha 11
Cože 10
Tvl 12
Komentáře