jít naiDNES.cz

Trumfnou Černé vdovy Most!? Tvůrci opět vsadili na smyslnou Čvančarovou

Jana Plodková, Jitka Čvančarová a Lucia Siposová v Černých vdovách | foto: Černé vdovy

Jitka Čvančarová sice aktuálně září ve veleoblíbeném seriálu Most!, již brzy se ale představí v roli, kterou si diváci také v mžiku zamilují. V osmidílné krimikomedii Černé vdovy totiž přijala roli ženy, která se společně se svými kamarádkami zbaví svých nezbedných mužů.

Renata, Johana a Veronika. Tak se jmenují hrdinky minisérie, které ztvárnily Jana Plodková, Jitka Čvančarová a Lucia Siposová. A ačkoliv jejich život navenek působí dokonale, vše je jinak!

Johanu manžel bije, Renatin muž se zbláznil, z jejich domu udělal doslova zbrojnici, myslí si totiž, že je gangster, a s Veronikou zase manžel už nechce spát, což se vysvětlí ve chvíli, kdy v šuplíku pod postelí kráska najde časopisy s gay pornem.

Jelikož všechny tři mají svých mužů plné zuby, rozhodnou se jich zbavit. A právě tady začíná seriál Černé vdovy televize Prima.

„Johana je nejracionálnější z nich, je mozkem týmu a iniciátorem všech věcí, tahá za ty nitky, je to takový vůdce party. S ničím se moc nepáře, mluví hodně ironicky, a to mě baví,“ říká o své roli Jitka Čvančarová, která měla ke zbavení se svého seriálového manžela největší motivaci.

„Já jsem se strašně těšila, když mě oslovila Prima a Radek Bajgar, protože přišli s touhle šílenou holkou Veronikou, která nejdříve koná, a až pak přemýšlí. Je to taková spontánní bytost,“ prozradila Lucia Siposová o postavě, již v Černých vdovách ztvární, a dodala, že sama taková není, je si prý celkem vědoma svých skutků a spontánní je jen v rámci humoru, protože je veselá kopa.

Herečka Jana Plodková představuje manželku na ozdobu, která žije typický život zelené vdovy v domku za Prahou: „Moje postava se jmenuje Renata Jůzlová a je taková rodinná puťka, její starostí je péče o rodinu a dům.“

Jak se dámy poperou se svou nově nabytou svobodou? První díl minisérie Černé vdovy odvysílá Prima již 17. února ve 20.15 hodin.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:16 středa 5. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  27
 • Sladký
  12
 • Haha
  10
 • Tvl
  9
 • Trapas
  8
 • Cože
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat