Hollywoodské hvězdy, které krásná Praha posadila na zadek

26. září 2015
Komu by neučarovala matička Praha? I slavné hvězdy se na sociálních sítích chlubí snímky z našeho hlavního města, které si oblíbily a rádi se sem vrací.

Pro některé z nás, kteří jsme se v Praze narodili, metropole takové kouzlo, jako jiná evropská města nemá. Tomu, kdo sem přijede párkrát za život ale stověžatá Praha učarovala.

Kdo mezi slavné milovníky „pupku světa“ patří?

1.Michael Douglas

Hollywoodský herec Prahu navštívil již několikrát. Naposledy tomu tak bylo v prosinci, kdy tu natáčel film Unlocked Facebook zaplavili jeho seflíčka před Rudolfinem a fotka, na které si pochutnával na kachně s knedlíkem. „Ahoj, nabízím více fotek z Prahy. Je to vážně krásné město,“ svěřil se svým příznivcům Michael a zveřejnil snímky, na kterých má za sebou Karlův most s Vltavou a Rudolfinum

2.Jessica Chastain

Půvabná herečka se v Praze momentálně nachází. 3 měsíce tu natáčí snímek The Zookeeper’s Wife a před cestou zveřejnila tenhle krásný obrázek.

Yeah I'm totally cool with spending the next 3 months here # Prague #ZookeepersWife

Posted by Jessica Chastain on 1. září 2015

3.Nicole Kidman

Bývalá manželka Toma Cruise se do Prahy zamilovala v lednu. Na Facebook nahrála snímek ze Strahovské knihovny, která jí učarovala.

In love with Prague. Especially the Strahov library... Breathtaking. Love Nic xx

Posted by Nicole Kidman on 20. leden 2015

4.Katy Perry

Americká zpěvačka se v Praze objevila během svého koncertu. Navštívila historické centrum, kde jí nejvíce zaujaly chechtající se loutky čarodějnic, které mnohým z nás už delší dobu lezou na nervy.

5.Kim Kardashian a Kanye West

Slavný pár Prahu navštívil loni v květnu. Na seznam jejich nejoblíbenějších míst se dostala zejména Pařížská ulice a bar na Praze 1.

Kim a Kanye v Pařížské ulici.

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:00 neděle 24. ledna 2016. Anketa je uzavřena.

  • 31
  • 12
  • 12
  • 11
  • 10
  • 9
Komentáře