Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Byl na pracáku a používal moji zlatou kartu! Youtuberka Carrie Kirsten válčí s ex Nikosem

  Carrie Kirsten vytáhla důkaz proti svému ex Nikosovi. | foto: Instagram

  Byli svými fanoušky považováni za dokonalý pár. Když se rozešli, tak je mnozí ještě dlouho poté přemlouvali, ať dají lásce ještě jednu šanci. Vlivná česká youtuberka Carrie Kirsten (26) ale nyní popsala, jak vztah s Nikosem Machem (28) probíhal. Z jejích slov je patrné, že k dokonalosti mělo jejich soužití opravdu daleko. Sexy kráska například moderátora a influencera nařkla z toho, že ji využíval kvůli penězům a používal její platební kartu. Carrie také zveřejnila dokument, z něhož vyplývá, že jí měl Nikos dlužit přes 1,7 milionu korun! „Ani ne směšnou polovinu zaplatil loni v prosinci,“ říká hvězda českého internetu.

  Přední česká youtuberka Carly Kirstenová alias Carrie Kirsten se rozhodla zúčtovat se svými expartnery. Nejprve na svém Instagramu odhalila pozadí rozchodu s mladým Danem Bayerem, který měl nedávno zápas v Clash of the Stars.

  „Mě už opravdu nebaví pořád dokola poslouchat kecy, ať se vrátím k někomu ze svých ex, nebo že já jsem ta špatná a někomu jsem ublížila. Nedokážu mlčet do nekonečna a nechat si líbit úplně všechno,“ sdělila na úvod Carrie, která pak Dana obvinila z domácího násilí.

  „Byl strašně žárlivej, dělal mi neskutečně žárlivý scény. Neustále mě hlídal, kontroloval a stalkoval mojí lokaci. Jezdil mi sem dělat přepadovky. Řval na mě a bral mi mobil. Dokonce mě i fyzicky napadl,“ uvedla influencerka.

  Bayer její slova popřel. Carrie mezitím začala skrz sociální sítě válčit se svým druhým bývalým přítelem, moderátorem Nikosem Machem, s nímž chodila ještě před vztahem s Bayerem.

  „V životě za nás nikdy nic nezaplatil ze svého, ani večeři v restauraci. I dárky mi kupoval z mých peněz. Všechno za nás, za mě, nebo za sebe vždycky platil mojí kartou, kterou si nahrál do svého mobilního telefonu. Nikde a nikomu jsem nesměla říct, že všechno platím já, pak mi totiž začal vyčítat, že ho shazuji,“ napsala Carrie.

  Carrie Kirsten

  Nikose se tato slova velmi dotkla a rozhodl se na útok bývalé partnerky reagovat na svém profilu.

  „Svědomí mám čisté, jen se musím bránit proti nařčením, která padla. Po našem rozchodu jsme měly nějaké nevyřešené finance. Na ty ale reálně existuje smlouva mezi mnou a dotyčnou osobou. Dohoda o splácení dluhu, kterou sepsal po našem rozchodu její právník a je tam napsáno, že si finančně nic nedlužíme a vše je srovnané. Část své práce nebo spolupráci jsem fakturoval na její fakturační údaje, protože se jí to hodilo do účetnictví,“ píše ve svém dlouhém prohlášení Nikos.

  Odcizení zlaté karty a úhrada směšné poloviny dluhu!

  S tím ale jeho bývalá láska vůbec nesouhlasí.

  „Hodilo se mi to do účetnictví? Tys byl vedený na pracáku a neměl jsi jak fakturovat, protože si neměl živnost. Měl jsi kartu na svoje jméno, ale od mého firemního účtu. Moje zlatá karta byla nepřenosná, na tu jsi právo neměl a taky to řešil můj právník jako odcizení. Mimo jiné, svůj dluh, tedy ani ne jeho směšnou polovinu, jsi splatil až v prosinci 2023,“ okomentovala Nikosův příspěvek sexy influencerka, za níž stojí armáda oddaných fanoušků.

  Carrie Kirsten a její ex partner Nikos

  Carrie pak na Instagramu ve stories zveřejnila jako důkaz výzvu k zaplacení dluhu z loňského dubna. V dokumentu se píše, že Nikos měl své bývalé partnerce dlužit přes 1,7 milionu korun, ale Kirsten ho přes právníky vyzvala, aby splatil alespoň polovinu, což se nakonec prý i stalo.

  „Je to poslední, co k tomu sdílím. Jen proto, že jsou to údajně zase lži a už mě to nebaví, fakt. Moje zlatá karta byla nepřenosná, neměl právo ji využívat a opakovaně jsem ho žádala, ať si jí vymaže. Je to i zde. Nemám důvod si věci vymýšlet, navíc na vše zmíněné ve videu mám podklady,“ tvrdí sexy kráska, která začala s video tvorbou zhruba před deseti lety a už nějakou dobu patří mezi nejvlivnější a nejlépe vydělávající české youtuberky.

  Carrie Kirsten vytáhla důkaz proti svému ex Nikosovi.

  V roce 2016 Carrie získala v anketě Czech blog awards 3. místo v kategorii video-blogerka roku, ve stejném roce se v žebříčku časopisu Forbes umístila na 39. místě mezi 77 nejvlivnějšími Čechy na sociálních sítí.

  Fotogalerie