Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Influencerka Carrie Kirsten se pustila do svých ex: Jeden byl zlatokop a další byl násilník!

  Carrie Kirsten a její expartneři | foto: Instagram

  Influencerka Carrie Kirsten (25) veřejně promluvila o svých ex. Těmi jsou Daniel Bayer (18) a Nikos Mach (28). Carrie je rozhodně nešetřila a v téměř půlhodinovém videu s názvem „UŽ STAČILO“ zveřejnila soukromé konverzace a prozradila mnoho šokujících věcí. Daniel ji měl údajně podvádět, mlátit, vydírat a manipulovat. Nikos ji naopak zneužíval pro peníze a platil pouze jejími kartami.

  Carrie Kirsten (25) měla za svůj život pouze dva vztahy. První vztah měla až ve svých devatenácti letech s moderátorem Nikosem Machem (28). V té době si prý myslela, že je její spřízněná duše. S Nikosem byla ve vztahu dlouhých pět let. Jejich rozchod, který přišel v roce 2022, téměř nikdo nečekal.

  „Byli jsme v takové fázi, kdy jsem si říkala, že on je ten správný a my spolu zůstaneme navždy,“ svěřila se v minulosti Carrie Kirsten o Nikosovi.

  Následně se o pár měsíců později dala dohromady s mladým tiktokerem Danem Bayerem (18), který u lidí nebyl vůbec oblíbený. Lidem vadilo jeho povrchní a neetické chování a také páru vyčítali jejich sedmiletý věkový rozdíl. Carrie byla oproti Danovi o dost starší.

  „Mně nikdy nepřišlo, že by tam ten rozdíl nějakým způsobem byl veliký. Důležitý bylo, že vizuálně není vidět. Naštěstí tím, že je celý takový větší, tak oproti mně působí, že je velký. Takže já vedle něj působím tak drobně,“ vysvětlovala Kirsten.

  Bayera se po celou dobu jejich vztahu velmi zastávala. Nenávistivým komentářům se snažila vysmívat a ignorovat je. Jenomže koncem minulého roku se kontroverzní pár nakonec rozešel. Rozchod se nejprve snažili utajit, ale v sobotu odpoledne Carrie na svém YouTube kanále vydala téměř půlhodinové video s názvem „UŽ STAČILO“, které se stalo velmi virálním a během pouhého dne má přes šest set tisíc zhlédnutí.

  Ve videu se podrobně rozpovídala o svých bývalých vztazích a expartnerech. Zveřejnila i snímky soukromých konverzacích. „Mě už opravdu nebaví pořád dokola poslouchat kecy, ať se vrátím k někomu ze svých ex, nebo že já jsem ta špatná a někomu jsem ublížila. Nedokážu mlčet do nekonečna a nechat si líbit úplně všechno,“ začala Carrie svoje vyjádření.

  Následně začala mluvit o Bayerovi. „Rozešla jsem se s ním já, dvakrát po sobě. Choval se ke mně jako k hadru na podlahu. Ten člověk byl naprosto toxická osobnost. Hrozně mě terorizoval, omezoval, zakazoval mi věci, urážel mě, vydíral, ponižoval, shazoval a hrozným způsobem se mnou manipuloval,“ přiznala Kirsten.

  „Byl strašně žárlivej, dělal mi neskutečně žárlivý scény. Neustále mě hlídal, kontroloval a stalkoval mojí lokaci. Jezdil mi sem dělat přepadovky. Řval na mě a bral mi mobil. Dokonce mě i fyzicky napadl,“ pokračovala.

  Carrie přiznala také to, že ji několikrát podvedl s mnoha různými dívkami. Mezi nimi byla i jeho bývalá přítelkyně. „Všem svým kamarádům tvrdil, jak spolu ani nejsme, že mě jen využívá pro slávu,“ zmínila. Zároveň uvedla, že po ní chtěl zaplatit i několik drahých dárků, včetně dovolených, oblečení a elektroniky.

  Poté Carrie začala mluvit o Nikosovi. „U Nikose nešlo o nějaký podvádění, ubližování, nebo lhaní, ale co se týče peněz, tam to o moc jiné nebylo,“ rozpovídala se Kirsten. „V životě za nás nikdy nic nezaplatil ze svého, ani večeři v restauraci. I dárky mi kupoval z mých peněz,“ pokračovala.

  „Všechno za nás, za mě, nebo za sebe vždycky platil mojí kartou, kterou si nahrál do svého mobilního telefonu,“ šokovala. „Nikde a nikomu jsem nesměla říct, že všechno platím já, pak mi totiž začal vyčítat, že ho shazuji,“ zakončila Carrie Kirsten.

  Fotogalerie