Bořek Slezáček se pochlubil sexy manželkou. Tohle tělo má po dvou dětech!

Bořek Slezáček se pochlubil krásnou manželkou. Co na ni říkáte? | foto: Koláž Expresu

Manželka Bořka Slezáčka se toho nebojí. To je zřejmé i z jejích fotografií z rodinné dovolené. Zatímco oblíbený moderátor je na nich zcela oblečený, matka jeho dvou synů má na sobě jenom titěrné plavky. A nutno říct, že vypadá úchvatně!

Bořek Slezáček měl na krásné ženy vždy štěstí. Byl ženatý se Simonou Krainovou, čtyři roky chodil s Alenou Šeredovou a nádherná je i žena, s níž se rozhodl založit rodinu.

A toho si je Slezáček dost dobře vědom.

Bořek zveřejnil snímky z rodinné dovolené, na nichž je jeho žena oděna pouze do miniaturních bikin. A to i přes to, že neleží na písečné pláži, ale jsou na procházce ve městě.

Ze snímků je zřejmé, že Bořek je na postavu své paní patřičně pyšný a ona působí dost sebevědomě. A nutno říct, že ne neprávem. Matka Slezáčkových dětí vypadá fantasticky a rozhodně by v plavkách měla chodit i po Praze.

Bořek si Žanetu pro založení rodiny nevybral náhodou. Není jenom krásná, ale je i velmi silná osobnost. Slezáček se před časem Expresu přiznal, že to byla právě ona, kvůli komu se rozhodl přestat pít a postavit se čelem realitě a dospět.

„Moje žena Žaneta mě z toho příkopu vytáhla a měla z nějakých jen jí známých důvodů tu sílu a víru ve mě. Nemůžu zklamat člověka, který mi věří, přestože ví, jaké jsem hovado,“ vysvětloval Slezáček, který je otcem dvou synů, Kolji a Andreje.

Fotogalerie

Komentáře