Barbora Strýcová si vyrazila s přítelem: V outfitu za 25 tisíc vypadala dokonale!

Petr Matějček s Barborou Strýcovou, která na sobě měla top se sukní od Elisabetty Franchi za 23 tisíc korun. | foto: Elisabetta Franchi Profimedia.cz

Je to téměř rok, co jsou spolu, a už dávno svou lásku neskrývají. Barbora Strýcová (33) vyrazila s přítelem Petrem Matějčkem na párty. Tenistka házela úsměvy na všechny strany, v růžovém topu se sukní v boho stylu vypadala jako princezna.

Zatímco loni měl jejich vztah ještě dlouho pachuť zakázaného ovoce, dnes už se spolu Barbora Strýcová s přítelem běžně objevují ve společnosti ruku v ruce, bok po boku.

Dvojice se hodila do gala a na párty pralinek Raffaello působili přímo jako katalogový pár! Matějček jako šéfredaktor módního časopisu má na Strýcovou zřejmě dobrý vliv, neboť Strýcová vypadala v růžovém topu se sukní z tylu od Elisabetty Franchi jako princezna.

Top měl záměrně hodně otevřený výstřih odhalující Barbořino vyrýsované tělo, nicméně i tak působil velmi elegantně. I s růžovými střevíci přijde celý outfit na téměř pětadvacet tisíc korun!

Barbora Strýcová v sukni a topu od Elisabetty Franchi  za téměř dvacet pět...

Barbora Strýcová na sobě měla top se sukní od Elisabetty Franchi za 23 tisíc korun.

Top od Elisabetty Franchi vyjde na deset tisíc korun.

Top od Elisabetty Franchi vyjde na 10 tisíc korun.

Sukně od Elisabetty Franchi vyjde na třináct tisíc korun.

Sukně od Elisabetty Franchi vyjde na 13 tisíc korun.

Top od Elisabetty Franchi vyjde na deset tisíc korun.

Top od Elisabetty Franchi vyjde na 10 tisíc korun.

Loni v létě se Barbora Strýcová rozešla s Davidem Krausem. Ten se o tom, že udržuje poměr s Petrem Matějčkem dozvěděl z médií, a tak není divu, že z toho byl menší skandál.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat