jít naiDNES.cz

Láska jako trám! Matějček se potkal s Krausem, Strýcová je s ním každou chvíli

Bára jen září. Vztah s Matějčkem již neskrývá. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Pavel Dvořák, Profimedia.cz

Vztah Báry Strýcové a Petra Matějčka je zřejmě v rozkvětu. Nejenže spolu trávili většinu času na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku, ale tenistka přišla svého milého podpořit i na večírek Elle magazínu, jehož je Matějček šéfredaktorem. Byla veselá a měla na tváři úsměv od ucha k uchu.

Mediální ruch kolem románku s Petrem Matějčkem zřejmě Báru Strýcovou nechává chladnou. Přestože ji paparazzi s šéfredaktorem Elle nachytali ještě za údajného vztahu s Davidem Krausem, ona se neschovává a dál se ukazuje po jeho boku. 

Strýcová svého milého přišla podpořit nějaký čas po zahájení na Elle párty a vypadala šťastně a spokojeně. 

V posledních dnech se o ní přitom nemluvilo zrovna v nejlepším. Fanoušci jí totiž mají za zlé, jak se postavila ke svému bývalému příteli Davidu Krausovi, s nímž ještě nedávno žila. 

Dle informací Expres.cz se však Kraus již odstěhoval a většinu času by měl trávit ve svém domě za Prahou nebo si užívat volného času a svobody.

Sám se dokonce vydal na jednu z přehlídek v rámci pražského týdne módy, kde se potkal s Matějčkem tváří v tvář. K přímému kontaktu však mezi nimi nedošlo. Muži od sebe seděli několik metrů a šéfredaktor módního časopisu dělal vše pro to, aby se zpěvákem neprotnul pohledem.

Zdá se tedy, že v této vztahové rošádě je již jasno a nikdo už nepochybuje o tom, že spolu Strýcová a Matějček jsou. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:44 4. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  23
 • Haha
  18
 • Super
  9
 • Sladký
  8
 • Cože
  7
 • Tvl
  7
Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat